"Co ci się stało z tymi polikami?". Wodzianka odniosła się do przykrych komentarzy na temat twarzy

Dominika Zasiewska
Dominika Zasiewska walczy z hejtem
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
Dominika Zasiewska stała się popularna za sprawą roli "Wodzianki" w programie Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka do dziś aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło kontrowersję wśród obserwatorów. Niektórzy z nich zarzucają jej ingerencję w urodę. Modelka odniosła się do zarzutów.

Dominika Zasiewska - kim jest Wodzianka

Dominika Zasiewska zaistniała w show-biznesie za sprawą udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. Występowała tam w roli hostessy, a jej głównym zdaniem było przynoszenie wody gościom dziennikarza. Uroda Wodzianki zwróciła uwagę widzów, a jej nazwisko szybko stało się rozpoznawalne w mediach.

Walka z hejtem

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Sztuka teatralna o walce z hejtem
Sztuka teatralna o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem
Monika Miller o walce z hejtem
Monika Miller o walce z hejtem

Modelka jest także mamą kilkuletniego Gustawa, którego chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 48 tysięcy osób. Dominika publikuje tam także relacje z eventów czy ważne chwile z codziennego życia. Dzięki temu celebrytka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Wodzianka walczy z hejtem

W najnowszym poście na Instagramie Dominika Zasiewska opublikowała zdjęcie z wydarzenia modowego. Modelka pozuje na ściance i z uśmiechem zerka w obiektywy fotoreporterów. Niestety dodana przez nią fotografia wzbudziła spore kontrowersje wśród obserwatorów.

Niektórzy z nich stwierdzili, że twarz "Wodzianki" wygląda inaczej, niż dotychczas. - Co ci się stało z tymi polikami? - czytamy w jednym z komentarzy. Celebrytka postanowiła odnieść się do krytyki. - A ja mam takie policzki. Nie hejtujcie skoro nie wiecie, nienawidzę ich, ale takie mam. Przez to nie mogę dobrać praktycznie żadnych okularów. Przestańcie mnie hejtować - odpowiedziała.

- Zdjęcie było robione przez fotografa na ściance, po prostu mam taką twarz. I czy Wam się podoba czy nie, ja ją kocham, bo to moja twarz - podsumowała.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości