„Wodzianka”

  „Wodzianka”

  Wielu uważa, że lepiej wygląda ciało, które jest opalone. Dlatego, kiedy nie ma słońca można się ratować samoopalaczami. W Dzień Dobry TVN mistrzyni Polski Bikini Fitness, trenerka kulturystyki i fitnessu Sylwia Sobota, tancerz i choreograf Robert Kochanek oraz Dominika "Wodzianka" Zasiewska powiedzieli o wpadkach z samoopalaczami. Poznaliśmy również instruktaż nakładania tego produktu.

  Dominika Zasiewska, pierwsza Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego rok temu została mamą. W czasie ciąży Dominika sporo przytyła. Czy udało jej się wrócić do formy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły mamy: Karolina Kaczyńska - uczestniczka Top Model, Karolina Borkowska - właścicielka agencji PR i ex "wodzianka" Dominika Zasiewska. Zapytaliśmy je, ile kosztuje ciąża i wczesne macierzyństwo. Dowiedzieliśmy się również, jak z pieluchy zrobić cukierek. Czy wszystkie gadżety, które kupiły, rzeczywiście przydały im się?

  Sonia Wesołowska w ubiegłym sezonie była "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, że Sonia rozstała się z programem i obecnie poszukiwana jest nowa dziewczyna. Która z dotychczasowych "wodzianek" - według dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej - była najlepsza? Jaką propozycję dla Kuby Wojewódzkiego ma Dorota Wellman? Kim jest Nynek?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: jak ułożyć sobie życie po takim ciosie? Karolina Kaczyńska, Karolina Borkowska i Dominika "Wodzianka" Zasiewska o tym, ile kosztuje ciąża i wyprawka dla dziecka. Tylko u nas, kim tak naprawdę jest tajemniczy Lodołamacz oraz m.in.: Ewa Farna, bracia Golcowie i Radek Majdan. Zapraszamy jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Program "Kuba Wojewódzki" powraca. Co nas czeka w nowym sezonie? Kto wystąpi w pierwszym odcinku po wakacjach? O to zapytaliśmy Sonię Wesołowską - Wodziankę i gości. Kuba przypomniał również, jaki jest cel jego programu. Premiera programu o 22.30 w TVN.

  Dominika "Wodzianka" Zasiewska kilka dni temu urodziła dziecko. Zaprosiła do siebie reporterkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską, aby pokazać swój skarb. Jak się czuje po porodzie? Czy rozpaczała, kiedy w czasie ciąży przybierała na wadze? Ile daje sobie, aby wrócić do formy?

  W najbliższą niedzielę na naszej kanapie zasiądzie Thomas Anders z "Modern Talking". Jeśli macie do niego jakieś pytanie, wpiszcie je w komentarzach poniżej, a prowadzący wybiorą najciekawsze i zadadzą naszemu gościowi podczas wywiadu.

  Czy Dominika "Wodzianka" rzeczywiście liże ludzi, ilu gości całuje miesięcznie i co mówi jej Kuba Wojewódzki, a także jaką karę będzie musiała zapłacić Doda i jak nazywa się nowa płyta Edyty Górniak - o wszystkim tym opowiedziała nam Agnieszka Jastrzębska.