"True Love". Stan zdrowia Julii niebezpiecznie się pogarsza. Czy pobyt uczestniczki w programie będzie zagrożony?

Autor:
Nastazja
Bloch
Zapowiedź 19. odcinka "True Love"
Zapowiedź 19. odcinka "True Love"TVN7
wideo 2/27

Przed nami 19. odcinek "True Love". Problemy zdrowotne Julii wciąż będą dawały się we znaki. Konieczna będzie więc wizyta u specjalisty. Uczestniczka nie zostanie jednak sama, wsparcie okaże jej Kuba. Jakie wieści przekaże lekarz? Czy dalszy pobyt w willi stanie pod znakiem zapytania?

"True Love". Co się wydarzy w 19. odcinku?

Julia od kilku dni skarży się na problemy z okiem. Przeszywający ból utrudnia jej funkcjonowanie. Dziewczyna zdecyduje się więc na wizytę u specjalisty. W trudnych chwilach towarzyszyć będzie jej Kuba.

To nie koniec emocji, jakie uczestnicy dostarczą widowni. Ciągła niepewność, rozpad najmocniejszej pary oraz… dołączenie dwóch nowych dziewczyn - Gigi i Patrycji. Czy układy relacji oby na pewno nie ulegną zmianie? Być może podjęcie decyzji ułatwi mieszkańcom willi badanie wykrywaczem kłamstw. Już drugi raz w tym tygodniu uczestnicy będą musieli zmierzyć się z brutalną prawdą. Jakie nowe perspektywy otworzą się przed uczestnikami podczas Ceremonii Prawdy? Które z dziewczyn stracą grunt pod nogami, a które odkryją zupełnie nową szansę na prawdziwe uczucie? 

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości