Nowa uczestniczka w "True Love". Pracowała jako modelka i aktorka. Relaksuje się na strzelnicy

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love". Czy Oliwia podoba się Dawidowi?
"True Love". Czy Oliwia podoba się Dawidowi?
wideo 2/6

Do grona uczestników randkowego reality show dołączą dwie piękne blondynki. Jedną z nich jest Ania, choć woli, gdy mówi się na nią "Gigi". Singielka wpadnie w oko niejednemu mężczyźnie. Co o niej wiadomo? Jakiego mężczyzny szuka w programie?

"True Love" odc. 18. Kim jest nowa uczestniczka?

Anna "Gigi" Wojdas ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Jest dziewczyną, która nie boi się nowych wyzwań. Na swojej zawodowej ścieżce próbowała już wielu rzeczy. Pracowała między innymi jako sprzedawczyni, modelka i aktorka. Jedyną pewną rzeczą w jej życiu jest zmiana. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie - kocha tańczyć i myśli o karierze DJ-ki. Relaksu szuka na strzelnicy i na siłowni.

Jest konkretna i nie przebiera w słowach. Przyznaje, że jej impulsywność i pewność siebie sprawiają, że ludzie pochopnie ją oceniają. Ma jednak do tego dystans i nie interesuje jej zdanie innych osób. Lubi być w centrum uwagi, w towarzystwie jest zawsze pełna energii i wiedzie prym. Zdecydowanie lepiej odnajduje się w męskim gronie. Gdy jakiś chłopak naprawdę jej się spodoba, może stracić dla niego głowę.

Gigi była tylko w jednym poważnym związku, kiedy miała 19 lat. Od tamtej pory nie stworzyła żadnej relacji, ponieważ, jak twierdzi, nikt nie potrafił sprostać jej ognistemu temperamentowi. Jej ideał to zaradny, wysoki blondyn, którego drugie imię to odwaga.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Ania "Gigi" "True Love" Źródło: materiały prasowe
Ania "Gigi" True Love Źródło: materiały prasowe

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości