Patrycja to nowa singielka w "True Love". Lubi spędzać czas z babcią i imprezy techno

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love". odc. 18. Co łączy Filiona i Agatę?
"True Love". odc. 18. Co łączy Filiona i Agatę?
wideo 2/6

Uczestników "True Love" znów czekają zmiany i przetasowania w parach. Panowie są bardzo zadowoleni, bo do gry dołączyły dwie nowe blondwłose singielki. Jedną z nich jest 27-letnia Patrycja Siemionow. Czym się zajmuje i jak spędza wolny czas?

"True Love" odc. 18. Nowa uczestniczka - Patrycja

Patrycja Siemionow z Warszawy na co dzień zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Praca jest dla niej źródłem satysfakcji, ale także i stresu, dlatego ukojenia szuka w swoich pasjach. Największą z nich jest sztuka. Maluje obrazy abstrakcyjne i uczy się malarstwa realistycznego. Ponadto chodzi na lekcje golfa, a w wolnych chwilach pogłębia wiedzę z zakresu rozwoju duchowego - czyta książki, medytuje, chodzi na wykłady.

Nowa singielka w relacjach międzyludzkich najbardziej ceni szczerość. Ona sama niczego nie udaje i zawsze pokazuje siebie taką, jaką rzeczywiście jest. Rozgadana, przyjazna, bezproblemowa. Długo nad sobą pracowała i dziś nie interesuje jej zdanie innych. Zawsze kieruje się sercem i robi to, co czuje.

Patrycja jest pełna skrajności – jeden weekend spędza z ukochaną babcią na działce, w kolejny tańczy do rana na techno imprezie. Lubi szaloną zabawę. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości i wpasowuje się w towarzystwo.

Patrycja Siemionow "True Love" Źródło: materiały prasowe

Patrycja jest emocjonalna, ale rozważna. Była w trzech poważnych związkach, a ostatni, bardzo burzliwy, trwał 4 lata. Od roku jest singielką. 27-latka nie zakochuje się łatwo, do nowych znajomości podchodzi bardzo asekuracyjnie. Nie ma problemu z flirtem do momentu, kiedy ktoś zaczyna jej się podobać. Wtedy stresuje się i staje się wstydliwa. Jej ideał powinien być pewny siebie, wyrozumiały, lojalny, aktywny fizycznie i rodzinny.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości