Ślub podczas koncertu Taylor Swift. "Naprawdę wspaniałe doświadczenie"

Autor:
Oskar
Netkowski
Polak robił zdjęcia na ślubie Britney Spears
Polak robił zdjęcia na ślubie Britney SpearsDzień Dobry TVN
wideo 2/20

Para zakochanych fanów powiedziała sobie "tak" podczas koncertu Taylor Swift. Tamtego wieczoru w Arizonie to właśnie nowożeńcy skradli show wokalistce. Dziś mówi o nich cały świat, a nawet zostali dostrzeżeni przez management artystki.

Fenomen Taylor Swift

Taylor Swift jest jedną z najjaśniejszych międzynarodowych gwiazd. Prężnie rozwijana kariera sprawiła, że w trakcie trwającej #TheErasTour wokalistka pobiła rekord, który wiele lat temu ustaliła Madonna. Chodzi o największą publiczność w USA wśród wszystkich piosenkarek. Jak podał portal Royal Madonna, 63-letnia gwiazda ustanowiła ten rekord podczas #WhosThatGirlTour w 1987 roku. Wokalistka sprzedała wówczas 62 986 biletów na koncert w Anaheim. Po 36 latach rekord ten pobiła Taylor sprzedano 69 213 biletów.

O sukcesach Taylor było głośno już kilka lat temu, kiedy w 2019 roku Międzynarodowa Federacja Przemysłu Muzycznego ogłosiła Taylor Swift najlepszą artystką tamtego roku. Tytuł zawdzięczała 10 milionom sprzedanych płyt na całym świecie. Jej status utrzymuje się do dziś i zapewnia rzesze fanów, które podążają za idolką.

Ślub na koncercie Taylor Swift

Taylor Swift nie dość że już na samym początku #TheErasTour pobiła rekord Madonny, to teraz znowu głośno jest o jej koncercie. Podczas jednego z show, para fanów wokalistki - René Hurtado i Max Bochman - powiedzieli sobie "tak". Słowa przysięgi małżonkowie wypowiedzieli podczas piosenki "Seven". - To było naprawdę wspaniałe doświadczenie - wyznała Hurtado w rozmowie z magazynem "The Rolling Stone".

O wyjątkowej ceremonii w Arizonie mówi dzisiaj cały świat. Para zakochanych pobrała się w Arizonie w towarzystwie swojej idolki. Całe zdarzenie nie umknęło ekipie Swift, która skontaktowała się z parą młodą. W prezencie podarowali nowożeńcom jedną z używanych przez wokalistkę wcześniej kostek gitarowych na pamiątkę tego wyjątkowego dla nich wieczoru.

Świeżo upieczeni małżonkowie wyznali, że w przyszłym roku chcieliby zorganizować drugą, bardziej oficjalną uroczystość. Kto wie, może i tam dotrze Taylor?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: John Shearer/Getty Images

Pozostałe wiadomości