Gwiazda "The Last of Us" skrytykowana z powodu figury. "Jej ciało mówi o życiu w luksusie"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
glamour.pl, twitter.com
Melanie Lynskey

"The Last of Us" to kolejna hitowa produkcja HBO, budząca szereg różnorodnych emocji. Widzowie zwracają uwagę nie tylko na fabułę serialu, ale także na jego obsadę. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy na temat figury Melanie Lynskey, wcielającej się w rolę Kathleen. Aktorka nie pozostała obojętna na słowa hejterów. Jak na nie zareagowała?

Melanie Lynskey skrytykowana przez fanów serialu "The Last of Us"

Serial "The Last of Us" wywołał niemałe poruszenie wśród widzów. Adaptacja popularnej gry przygodowej zbiera pozytywne recenzje od premiery pierwszego odcinka, ale nie pozostaje też obojętna hejterom. Odtwórczynię roli Kathleen, przywódczyni frakcji Łowców w Kansas City, zalała fala nienawistnych komentarzy. Surowej ocenie została poddana figura aktorki.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Zdaniem hejterów postać grana przez Melanie Lynskey nie przetrwałaby ze swoją sylwetką w postapokaliptycznym świecie. Nosząca znamiona fat-shamingu opinia znalazła swoje miejsce między innymi na twitterowym profilu zwyciężczyni 1. sezonu "America's Next Top Model", Adrianne Curry.

- Jej ciało mówi o życiu w luksusie… a nie postapokaliptycznej bojówce - oceniła modelka.

Melanie Lynskey zareagowała na krytykę dotyczącą jej ciała

Gwiazda hitowej produkcji HBO nie pozostała obojętna na słowa Adrianne Curry i innych hejterów. W serii opublikowanych na Twitterze wpisów Melanie Lynskey odparła absurdalne zarzuty, jednocześnie dzieląc się ciekawymi spostrzeżeniami na temat kreowanej przez siebie postaci.

- Gram osobę, która skrupulatnie zaplanowała i przeprowadziła obalenie FEDRY. Powinnam być MĄDRA (...). Nie muszę być muskularna. Najbardziej ekscytującą częścią mojej pracy jest podważanie oczekiwań. W realizacji "The Last of Us" najbardziej spodobało mi się to, że casting zasugerował możliwość przyszłości, w której ludzie zaczną słuchać osób z najlepszymi pomysłami. Kobiety, a zwłaszcza kobiety na stanowiskach kierowniczych, są nieustannie poddawane ocenom (...). To dlatego chciałam, żeby [Kathleen - przyp. red.] była kobieca, miała miękki głos i wszystkie te rzeczy, o których mówiono nam, że dowodzą słabości - napisała aktorka.

Zwyciężczyni 1. sezonu "America's Next Top Model" najwyraźniej zdała sobie sprawę z tego, że opublikowany przez nią post był co najmniej niestosowny. Modelka dezaktywowała swoje konto na Twitterze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: glamour.pl, twitter.com

Źródło zdjęcia głównego: Dia Dipasupil/Staff/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości