Szokujące filmy sanah w trumnie. Fani: "Dla mnie to przesada"

Projekt bez nazwy (55)
Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?
Sanah to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, dzięki czemu bilety na jej stadionowe koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Ostatni z występów zaszokował fanów artystki, bowiem na scenę wyjechała w trumnie.

Spektakularne koncerty sanah

Sanah to wokalistka, która szturmem wdarła się na scenę muzyczną. Jej single od samego początku cieszą się ogromnym powiedzeniem, a występy, podczas których lubi zaskakiwać fanów, przyciągają tłumy. Obecną trasę koncertową wokalistka podzieliła na części: taneczną "Dansingową" oraz bardziej liryczną "Poezyje i nie tylko...".

W Tarnowie całe show rozpoczęło się od przemowy lektora, który opowiedział o królewnie Zuzannie. Oczom zebranych ukazał się także zamek. Sama artystka na scenę wkroczyła spektakularnie, wjechała bowiem w trumnie.

Sanah w trumnie wjechała na scenę

Filmiki z koncertu momentalnie pojawiły się na TikToku i Instagramie. Trzeba przyznać, że takiego show nikt się nie spodziewał. Niektórzy z fanów nie przebierali w słowach. Jak przyznali, użycie trumny nie miało nic wspólnego ze znanymi bajkami i było przesadą.

- "To przesada", "Ona daje mi vibe tych przedstawień, na które jechałam w przedszkolu", "Przynajmniej nie zanudza na swoich koncertach", "Z tego co pamiętam, to krasnoludki całowały księżniczkę z łóżka, a nie z trumny" - pisali internauci. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TikTok, eska.pl

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości