Sanah nie przestaje zaskakiwać. Idzie na kolejny rekord

Sanah nie przestaje zaskakiwać. Idzie na kolejny rekord
sanah - "Jestem Twoją Bajką"
sanah - "Jestem Twoją Bajką"
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Sanah to niezaprzeczalnie największe muzyczne odkrycie ostatnich lat. W 2019 roku szturmem podbiła polski show-biznes i od tego czasu nie przestaje zaskakiwać. Zaledwie kilka tygodni temu wokalistka zakończyła muzyczną trasę, a już ruszyła sprzedaż biletów na kolejną. - Czas oczyścić z kurzy bankietowe kreacje - zachęcają organizatorzy.

"Bajkowa sanah. Poezyje i nie tylko" - nowa trasa koncertowa

Najpopularniejsza artystka młodego pokolenia jest świeżo po zakończeniu stadionowej trasy koncertowej, która okazała się ogromnym sukcesem i zjednała fanów z całej Polski. Wokalistkę oglądało 170 tysięcy osób, a bilety rozeszły się w mgnieniu oka. Tym samym sanah stała się pierwszą polska artystką, która wyprzedała największy obiekt w naszym kraju, czyli Stadion Narodowy w Warszawie. Na stadionach nie zabrakło wyjątkowych gości. Na scenie razem z sanah wystąpił m.in. Tomasz Kot w roli Pana Kleksa, Robert Makłowicz, który otworzył koncert w Gdańsku oraz Felicjan Andrzejczak, który wraz z sanah zaśpiewał kultowy utwór "Jolka, Jolka pamiętasz".

Wokalistka nie zwalnia tempa i już w 2024 zaserwuje fanom kolejną muzyczną ucztę. Sanah na początku października ogłosiła trasę "Poezyje i nie tylko", z którą wystąpi w 9 miastach, w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce, m.in. w CKK Jordanki, ICE Kraków Congress Centre, Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu czy Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

- Czas oczyścić z kurzu bankietowe kreacje, dodać im nieco bajkowego sznytu i zamówić złotą karocę, która zawiezie Was prosto na bal! - zapowiadają organizatorzy. 

Bilety na trasę rozeszły się w mgnieniu oka

Bilety na trasę "Bajkowa sanah. Poezyje i nie tylko" rozeszły się w błyskawicznym tempie, choć ceny nie należały na najniższych. Pula zaczynała się od kwoty 399 zł, natomiast kończyła na 599 zł. Mimo że sprzedaż ruszyła prawie pół roku przed pierwszym koncertem w Tarnowie, to na warszawski koncert, który odbędzie się 9 kwietnia, wszystkie bilety wyprzedały się w 2 minuty. W pozostałych miastach zostały tylko pojedyncze miejsca, których z każdym dniem ubywa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Onet

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?