Gwiazdy

Kultowy Slash powraca z nowym singlem. Premiera już dziś

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Wiadomości z życia gwiazd

Slash, jedna z największych gwiazd muzyki rockowej na świecie nie zwalnia tempa. Właśnie na dziś zaplanował premierę singla, zapowiadającego jego najnowszy album, nagrany z Mylesem Kennedym. Jego fragment zaprezentowaliśmy na antenie Dzień Dobry TVN.

Slash wydaje nowy singiel

“The River Is Rising” znajdzie się na najnowszym albumie, który Slash wydaje z Mylesem Kennedym i The Conspirators.

- Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas, bębny i wokal nagraliśmy na żywo. Dzięki temu albumu słucha się, jakby zespół grał przed wami - wyjaśniał gitarzysta w zapowiedzi singla.

Premierę singla zaplanowano na 16:30, 22 października. Nowa płyta zespołu będzie nosić nazwę “4”, bo to właśnie 4. album, który wydaje w tym samym składzie. Jej premiera zaplanowana jest na 11 lutego 2022 roku. 

Fragment nowego singla widzowie Dzień Dobry TVN mieli szansę usłyszeć i zobaczyć na antenie. 

- Kiedyś Slash był z zespołem w Polsce na rozdaniu nagród "Bestsellery Empiku" i mieliśmy garderobę obok siebie. Spotkaliśmy się w miejscu, w którym rzadko spotykam mężczyzn - powiedział dziś w studio Marcin Prokop, rozśmieszając przy tym Dorotę Wellman, która chwilę później doprecyzowała, że współprowadzącemu chodziło o… pisuar.

Nieśmiertelna kariera Slasha

Slash, a dokładniej Saul Hudson nie schodzi ze sceny od lat 80. ubiegłego wieku. W 2004 roku uznany został za jednego ze stu najlepszych heavymetalowych gitarzystów wszechczasów, zajmując w zestawieniu 15. pozycję. 

W 2016 roku bez zapowiedzi powrócił do legendarnego Guns n`Roses. Album, którego premiera planowana jest na 2022 rok, ma być kontynuacją poprzedniego krążka wydanego z Kennedym - “Living the Dream”.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Pozostałe wiadomości