Reese Witherspoon rozwodzi się z mężem. "Spędziliśmy razem tyle wspaniałych lat"

Aktualizacja:
Autor:
Justyna
Piąsta
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Reese Witherspoon i Jim Toth postanowili się rozstać. Słynna aktorka wydała oświadczenie w mediach społecznościowych i wyznała, że rozpad małżeństwa jest dla niej trudnym doświadczeniem. O szczegółach rozwodu hollywoodzkiej pary opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN reporter Mateusz Hładki.

Reese Witherspoon i Jim Toth - historia związku

Reese Witherspoon swojego pierwszego męża, Ryana Phillippe'a, poznała w 1997 roku. Dwa lata później się pobrali i doczekali się dwójki dzieci. Ich córka Ava ma 24 lata, a młodszy syn Deacon w październiku będzie świętować 20. urodziny. Aktorska para rozwiodła się pod koniec 2007 roku.

3 lata później Witherspoon znów była szczęśliwie zakochana i ogłosiła, że zaręczyła się z Jimem Tothem, który jest agentem gwiazd i łowcą talentów. Para wzięła ślub 26 marca 2011 roku. We wrześniu 2012 roku urodził się ich syn Tennessee James Toth.

Reese i Jim niebawem mieli obchodzić 12. rocznicę ślubu. Niestety, jak się okazuje, ich relacja dobiegła końca. Aktorka na swoim profilu na Instagramie opublikowała post w tej sprawie.

Rozstanie Reese Witherspoon i Jima Totha

Gwiazda wyznała fanom, że ma im do przekazania bardzo osobistą wiadomość. Reese rzadko opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym, ale tym razem nie mogła trzymać w tajemnicy tak ważnej informacji.

- Z wielką troską i rozwagą podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Spędziliśmy razem tyle wspaniałych lat i idziemy naprzód z głęboką miłością, życzliwością oraz wzajemnym szacunkiem dla wszystkiego, co razem stworzyliśmy. Naszym największym priorytetem w czasie rozpoczynania nowego rozdziału jest nasz syn i cała nasza rodzina. Takie sytuacje nigdy nie są łatwe, są bardzo osobiste. Będziemy wdzięczni za poszanowanie prywatności naszej rodziny w tym czasie - czytamy w oświadczeniu, pod którym podpisali się Reese i Jim.

W studiu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki opowiedział o szczegółach dotyczących tego rozwodu.

- Dobra informacja jest taka, że nie rozstają się w atmosferze skandalu, nienawiści. Z ich oświadczenia wynika, że jest to wspólna decyzja, do której długo dojrzewali, choć jeszcze latem Resse wyznawała mu miłość na Instagramie - zauważył dziennikarz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Gotham/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości