Roksana Węgiel ma powód do dumy. "Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło"

Kulisy sławy Roksany Węgiel
Kulisy sławy Roksany Węgiel
wideo 2/9

Roksana Węgiel podzieliła się z fanami radosną informacją. - Times Square. Nie ma rzeczy niemożliwych... Jestem niesamowicie wzruszona - przekazała artystka. Pod postem posypały się liczne gratulacje. - Jestem ogromnie z Ciebie dumny - skomentował Kevin Mglej, partner wokalistki.

Roksana Węgiel na największym billboardzie w Nowym Jorku

Roksana Węgiel szturmem podbija show-biznes. 18-letnia artystka ma na swoim koncie wiele koncertów i nagród, a pod koniec marca br. ukaże się jej drugi album zatytułowany "13+5". Teraz gwiazda spełniła swoje kolejne marzenie, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama.

TIMES SQUARE. Nie ma rzeczy niemożliwych... Jestem niesamowicie wzruszona. Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło... Nie mogę w to uwierzyć

Roksana Węgiel została doceniona przez popularny serwis oferujący dostęp do muzyki i podcastów. Informacji towarzyszy fotografia ukazująca billboard z wizerunkiem wokalistki, który zawisł na wieżowcu w Nowym Jorku.

Kevin Mglej gratuluje Roksanie Wegiel

Pod postem posypały się liczne gratulacje m.in. od Marceliny Zawadzkiej, Magdaleny "Kajry" Kajrowicz, Kasi Dziurskiej czy Grzegorza Hyżego. Komentarz zostawił też partner Roksany Węgiel. - Jestem ogromnie z Ciebie dumny - napisał Kevin Mglej. -  Najlepsze wsparcie - odpowiedziała 18-latka.

Polscy artyści na Times Square

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel to nie pierwsza polska gwiazda, której wizerunek pojawił się na nowojorskim Times Square. Wcześniej tego zaszczytu dostąpili m.in. Julia Wieniawa, Brodka, Ewa Farna, Daria Zawiałow czy Dawid Podsiadło.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego:  Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości