Gwiazdy

Projekt LUBERT wydał pierwszy singiel. Usłyszeliśmy go na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Lubert w piosence „Desire”
Lubert w piosence „Desire”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Mix tych muzycznych osobowości to gwarantowany przepis na sukces. Tomek Lubert wraz z grupą przyjaciół przedstawił na scenie Dzień Dobry TVN nowy singiel "Desire". Jak wam się podoba?

Lubert – nowy singiel

Po 8 latach od ukazania się autorskiego projektu Tomasza Luberta "Lubert z Miłości do Muzyki", artysta wraca z kolejnym utworem "Desire". Piosenka to zapowiedź debiutanckiego albumu, nad którym artysta pracuje wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami. W skład grupy wchodzą: Karla Strzelba Strzebońska, Bartosz Miecznikowski, Piotr Posejdon Pawłowski.

Co więcej, grupa szykuje także trasę koncertową zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. - Zamierzamy pokazać światu jak najwięcej naszych premierowych piosenek, grać jak najwięcej koncertów i obdarzyć wszystkich dobrą energią, aż publiczność nie będzie miała wyjścia, aby nas i naszą twórczość pokochać – powiedział inicjator, Tomek Lubert.

Lubert na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie muzycy wykonali singiel "Desire". Jak mówią sami artyści, jest to zupełnie nowa jakość na naszym rynku muzycznym. Połączyli oni bowiem nowoczesne brzmienia wraz z rockowymi riffami gitarowymi a całości dopełnia charakterystyczny wokal charyzmatycznej wokalistki Karoliny Strzebońskiej, "pieszczotliwie" nazywanej "Strzelba". Za produkcję utworu odpowiada Wojtek Horny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości