Polska WAG wbiegła na murawę po meczu. Co się stało? Nagranie podbija sieć

Tekst akapitu - 2024-05-16T182757
Źródło: Dzień Dobry TVN
Piłkarze w ogniu dziecięcych pytań
Piłkarze w ogniu dziecięcych pytań
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Agata Sieramska jest znaną polską WAG. Po środowym meczu Arkadiusza Milika influencerka wbiegła na murawę i rzuciła się w ramiona ukochanego. Nagranie tego wzruszającego zdarzenia umieściła w sieci sama 29-latka. Fani nie kryli zachwytu.

Agata Sieramska wbiegła na murawę

Agata Sieramska jest znaną influencerką, uchodzącą za jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich WAGS (ang. Wives and Girlfriends), czyli partnerek piłkarzy. 29-latka spotyka się z piłkarzem reprezentacji Polski i środkowym napastnikiem Juventus FC, Arkadiuszem Milikiem.

Na Instagramie obserwuje ją 218 tysięcy osób. Agata Sieramska dzieli się tam z fanami ważnymi chwilami z codzienności, również tymi spędzonymi u boku ukochanego. Jako partnerka piłkarza, influencerka często pojawia się na meczach. Tak też było w środę, podczas finału Pucharu Włoch.

Nieocenione wsparcie ukochanej

W najnowszym poście na Instagramie, Agata Sieramska zaprezentowała fanom krótką relację z tego, co działo się na boisku tuż po wygranej klubu Arkadiusza Milika. Dumna WAG była tak szczęśliwa, że wbiegła na murawę i rzuciła się partnerowi w ramiona.

Romantyczny film stał się hitem w sieci. Internauci byli zachwyceni. - "Ale to jest słodkie", "Tego nie da się obejrzeć tylko raz", "To najpiękniejsze co dzisiaj zobaczyłam", "To się nazywa wsparcie", "Słodziaki", "To jest takie cudowne", "Idealna para" - pisali fani influencerki i piłkarza klubu Juventus.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/INSTAGRAM Agata Sieramska

podziel się:

Pozostałe wiadomości