Jessica Ziółek zdradza całą prawdę o trudach bycia WAG. "Za tym wszystkim kryją się łzy"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Cała prawda o kobietach piłkarzy
Cała prawda o kobietach piłkarzy
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Jessica Ziółek to była narzeczona Arkadiusza Milika i obecna narzeczona Miłosza Mleczki (bramkarza Znicza Pruszków). Celebrytka od 12 lat żyje w świecie WAGs - partnerek oraz żon piłkarzy. O tym, jakie są blaski i cienie związku ze sportowcem, wspomina w swojej książce, której premiera przypada na 6 września.

"WAGs. Cała prawda o kobietach piłkarzy". Jessica Ziółek wydała książkę

6 września miała miejsce premiera książki "WAGs. Cała prawda o kobietach piłkarzy". Autorką wydanej w formie powieści publikacji jest Jessica Ziółek - była narzeczona Arkadiusza Milika i obecna narzeczona bramkarza Miłosza Mleczki. Influencerka, korzystając z własnego doświadczenia, przelała na papier wszelkie emocje towarzyszące jej podczas trwania w związku u boku znanego sportowca. Kobieta opisała ciemne strony bycia partnerką lub żoną piłkarza i tym samym przestrzega gromadzące się na stadionach młode dziewczyny, które liczą na nawiązanie bliskiej znajomości z zawodnikami.

- Będąc na stadionach nawet tego Znicza Pruszków, obserwuję bardzo dużo młodych dziewczyn, które przychodzą na ten stadion tylko dlatego, że jest trend bycia dziewczyną piłkarza. I chciałam to [życie WAGs - przyp. red.] pokazać z innej perspektywy, bo jednak my, kobiety, jesteśmy bardziej uczuciowe, patrzymy troszkę inaczej na ten świat i też chciałam, żeby ktoś poznał ten świat ze strony kobiecej i żeby [WAGs - przyp. red.] zadbały troszkę o siebie, bo ja, tak jak napisałam w tej książce, troszeczkę się zatraciłam - wyznała influencerka w studiu Dzień Dobry TVN.

Ciemne strony życia WAGs

Partnerki i żony piłkarzy wiodą dostatnie życie, jednak żadne pieniądze nie rekompensują im tego, jaka presja jest na nie nakładana i z jakimi uwagami otoczenia muszą się na co dzień mierzyć.

- Ludzie widzą to, co chcą widzieć. Przede wszystkim widzą to życie pozytywne: luksusowe torebki, luksusowe samochody, nasze wyjazdy. Nie widzą tego, że za tym wszystkim kryją się łzy. To jest normalne, jesteśmy tylko ludźmi, też mamy uczucia - zaznaczyła Jessica Ziółek.

Influencerka zasugerowała również, że w poprzednim związku jej partner kładł zbyt duży nacisk na wygląd i utrzymywaną przez wybrankę formę. - Bardzo mocno to odczułam, że powinnam chodzić na siłownię, że powinnam coś ze swoim wyglądem zrobić - wyjaśniła w Dzień Dobry TVN.

Więcej ciekawostek z życia WAGs znajdziesz w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości