Gwiazdy

Miley Cyrus ma nowego chłopaka. Kim jest jej wybranek?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
glamour.pl, eonline.com
Miley Cyrus

W życiu osobistym Miley Cyrus przyszła pora na kolejne zmiany. Wszystko wskazuje na to, że światowej sławy artystka znowu się zakochała. Jej wybrankiem jest Maxx Morando, perkusista alternatywnego zespołu rockowego Liily. Para nie kryje już swojego uczucia.

Miley Cyrus ma nowego chłopaka

Miley Cyrus to wszechstronnie utalentowana artystka, która zdobyła popularność dzięki licznym rolom filmowym i serialowym. W bogatym dorobku zawodowym amerykańskiej gwiazdy znalazło się również miejsce na siedem studyjnych albumów, które szturmem podbiły serca miłośników muzyki pop. Imponujące osiągnięcia 29-latki bez wątpienia przykuwają uwagę wielu osób, ale równie interesujące wydaje się jej życie uczuciowe. Piosenkarka związana była z między innymi z członkiem zespołu Jonas Brothers, Nickiem Jonasem, modelem Justinem Gastonem i aktorem Liamem Hemsworthem, a od niedawna spotyka się z Maxxem Morando, perkusistą alternatywnego zespołu rockowego Liily.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Media już kilka miesięcy temu spekulowały na temat związku Miley Cyrus i Maxxa Morando. W listopadzie 2021 roku para pojawiła się na pokazie mody w Los Angeles. Zakochani jak dotąd nie zdecydowali się oficjalnie ogłosić swojego szczęścia, jednak 14 kwietnia br. zostali przyłapani na romantycznym spacerze w West Hollywood. Jak donosi amerykański serwis E! News, artyści nie szczędzili sobie czułych pocałunków.

Maxx Morando - kim jest nowy chłopak Miley Cyrus?

Maxx Morando od lat spełnia się jako utalentowany perkusista. Muzyk, któremu udało się zdobyć serce Miley Cyrus, przyszedł na świat w 1998 roku w Los Angeles i już jako mały chłopiec wykazywał zainteresowanie działalnością artystyczną. W wieku 8 lat zaczął komponować, następnie zdobył muzyczne wykształcenie i jeszcze w School of Rock w Hollywood w Kalifornii, wraz ze szkolnymi przyjaciółmi, założył swój pierwszy zespół The Regrettes.

W 2018 roku wybranek Miley Cyrus zdecydował się podążyć własną drogą i stworzył nową kapelę. Debiutancka płyta grupy Liily, zatytułowana "TV or Not TV", miała swoją premierę 22 października 2021 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: glamour.pl, eonline.com

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości