Gwiazdy

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan czuje się damą? "Jestem osobą, którą trudno okiełznać"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Małgorzata Rozenek-Majdan o roli "damy"

Małgorzata Rozenek-Majdan co i rusz rozliczana jest ze swojego zachowania. Media niejednokrotnie czekały na jej najmniejszy błąd, aby dowieść, że wcale nie zasługuje na tytuł damy. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał gwiazdę, jak reaguje na tego typu pomówienia. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie przywiązuje większej wagi do tego, jak jest postrzegana.

Małgorzata Rozenek-Majdan o tytule damy

"Projekt Lady" już szósty raz zaskakuje widzów swoim kreatywnym podejściem do niepokornych uczestniczek. W trwającym sezonie nie brakuje mocnych charakterów. Małgorzata Rozenek-Majdan sama przyznaje, że daleko jej do tytułu damy. Dlaczego?

- W zależności od dnia, nastroju i humoru mam ochotę na bycie kimś innym. Z wielką konsekwencją sobie na to pozwalam. To, jaka ja jestem, dotyczy tylko mnie. Nie bardzo przejmuje się, jak według kogoś powinnam się zachowywać i wyglądać. Moja rodzina i ja jesteśmy szczęśliwi z moją energią, zmiennością i charakterem. To dla mnie najważniejsze - powiedziała gwiazda.

- Jestem osobą, którą trudno okiełznać. Zdarzają mi się sytuacje, które w obiektywnym przekonaniu mogłyby być uznane za takie, które nie przystoją damie - dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan o wychowywaniu dzieci

Irena Kamińska-Radomska w każdej edycji "Projektu Lady" budzi respekt wśród uczestniczek. Rozenek-Majdan nie obawia się jednak jej opinii. Jak sama przyznaje, to jej koleżanka z pracy, z której rad, podobnie jak i Tatiany, korzysta na co dzień.

- Męża nigdy nie strofuję, dzieci też staram się nie strofować. Ale na pewno jak typowi rodzice, zwracamy chłopcom uwagę na savoir-vivre, czy zachowanie, bo taka jest nasza rola. W programie, dzięki pracy z Ireną i Tatianą, wzbogacam swoją wiedzę na tyle, że mogę przełożyć to na życie prywatne. Staram się wyciągać same pozytywy z życia zawodowego i przenosić to na życie prywatne - zaznaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Każdy, kto pozna Irenę bliżej wie, że to sympatyczna osoba z ogromną wiedzą dotyczącą etykiety. Ale to nie tak, że budzi we mnie irracjonalny lęk - to moja koleżanka z pracy i lubimy pracować razem - dodała.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości