Gwiazdy

Magda Gessler wzruszona urodzinami wnuczki. "Odpowiedzialna, czuła, młoda mama i Nena"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska

Kucharka, restauratorka, osobowość medialna a od roku - babcia. Magda Gessler swoją niebywałą charyzmą skradła serca milionów Polaków. Niedawno podzieliła się z internautami zdjęciem pełnym miłości. Buntownicza gwiazda "Kuchennych Rewolucji" w otoczeniu rodziny zmienia się nie do poznania.

Magda Gessler w roli babci

Magda Gessler została babcią w 2020 roku i od momentu narodzin wnuczki z radością udostępnia rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych. Gwiazda nie kryje podziwu i miłości, jaką obdarza wnuczkę. Jej córka, Lara Gessler, świętując pierwsze urodziny Neny, pokazała niepublikowany dotąd film, obrazujący radość z macierzyństwa. Pierwsze zdjęcia USG, kąpiel, zabawy, wyjazdy zagraniczne, zasypianie i śmiech dziecka. Kilkadziesiąt sekund krótkiego wideo zawiera najważniejsze chwile z życia maleńkiej Neny.

Dumna babcia udostępniła film swoim obserwatorom, by wspólnie mogli uczcić ten dzień. Pod zdjęciem córki i wnuczki pojawiła się lawina życzeń, dobre słowa i rady na przyszłość. Magda Gessler nie kryje wzruszenia: "To wyjątkowy czas: jestem taka dumna z macierzyństwa mojej Lary" - napisała pod postem na Instagramie.

Życiowe zmiany

Magda Gessler od dawna jest kulinarnym autorytetem, a jej przepisy chce odtworzyć i naśladować wielu Polaków. W swoich programach często pokazywana jest jako krytykantka, osoba wzbudzająca respekt, lubiąca bulwersować i poruszać tematy tabu. Restauratorka głównie opisywała swoją działalność zawodową i medialną, tylko w wyjątkowych przypadkach (takich jak urodziny czy święta) ukazywała prywatne oblicze. Rok 2020 wiele zmienił.

Nena urodziła się 19 października i szybko zaskarbiła sobie serca całej rodziny. Od tego momentu, gwiazda regularnie dzieli się z internautami prywatnymi zdjęciami i wylewnymi opisami pełnymi babcinej troski.

Patrzę na nią z miłością, pełna podziwu dla tak mądrej i pięknej mamy. To moje wielkie uczucie do tych dwóch dzielnych kobiet. Odpowiedzialna, czuła, młoda mama i Nena. Czujna na każdy gest mamy. Nena… moja kochana!

-  napisała Magda Gessler w dniu 1. urodzin swojej wnuczki. 

Opiekunka rodziny 

Magda Gessler często podróżuje i spędza długie tygodnie w Kanadzie, gdzie mieszka jej ukochany. Jednak nawet tysiące kilometrów od swojej rodziny zwraca uwagę na wyjątkowe daty i święta. Pierwsze urodziny wnuczki z pewnością do takich należały. Czy pojawi się więcej prywatnych zdjęć i filmów z rodzinnej kroniki? Mamy nadzieję, że tak, oraz że kolejne spotkanie Magdy i Lary Gessler zostanie zwieńczone rodzinną fotografią w mediach społecznościowych. 

Zobacz także:

Magda Gessler, jakiej nie znamy. Co zdradziła w swojej książce? "Jestem kochliwa i nie ukrywam tego"

Magda Gessler chce walczyć z nienawiścią w sieci. " Koniec litości dla zła, obrażania mnie i jadu"

Lara Gessler o swoich jesiennych rytuałach: "Każdy ma swoje dziwactwa"

Obejrzyj wideo:

Magda Gessler i jej ukochany pies
Magda Gessler i jej ukochany pies Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości