Madonna na rozdaniu Grammy 2023. Pokazała swój prawdziwy wizerunek

Aktualizacja:
Autor:
Maria
Czarniecka
Co nowego w świecie gwiazd?

Madonna w ostatnim czasie rozwinęła swoje media społecznościowe. Jest bardzo aktywna na Instagramie i choć często wrzuca tam kontrowersyjne nagrania, na próżno szukać prawdziwego wizerunku artystki. Zasłania się wieloma filtrami i trudno było stwierdzić, jak wygląda naprawdę. Wokalistka pojawiła się na rozdaniu Grammy 2023, a paparazzi uwiecznili na zdjęciach jej prawdziwą twarz.

Madonna - jak dziś wygląda?

Madonna od jakiegoś czasu budzi wiele kontrowersji. Wokalistka znacząco zmieniła swój wizerunek - wybieliła brwi, często zmienia fryzury (ostatnio upodobała sobie warkoczyki), no i nie da się nie zauważyć, że dość mocno upodobała sobie wizyty w klinikach medycyny estetycznej. Autorka hitu "Like a Prayer" usunęła również większość postów na Instagramie i zaczęła go prowadzić od nowa.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Madonna nie publikuje w mediach społecznościowych zdjęć bez filtrów. Swoje oblicze jednak pokazała na rozdaniu Grammy 2023. Zdjęcia obiegły świat i nie obeszło się to bez echa.

Madonna Grammy 2023

Madonna nie zdobyła statuetki, ale i tak pojawiła się na scenie. Miała na sobie czarny żakiet podkreślający talię i długą spódnicę z wycięciem. Wokalistka dobrała do tego kabaretki i wysokie buty na platformie. Włosy miała upięte w ulubione od jakiegoś czasu warkocze. Jednak nie skromna stylizacja Madonny przykuła uwagę widowni, a jej twarz.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty

Pozostałe wiadomości