Leon Myszkowski szczerze o relacji mamy i jego dziewczyny. "To jest zawsze stres trochę"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plotek.pl

Leon Myszkowski tworzy szczęśliwy związek z piękną Białorusinką Ksenią. Jego partnerka jest starsza od niego o cztery lata. W najnowszym wywiadzie syn Justyny Steczkowskiej opowiedział, jak rodzina zareagowała na jego ukochaną. Czy sławna piosenkarka darzy ją sympatią?

Leon Myszkowski o ukochanej

Leon Myszkowski budzi coraz większe zainteresowanie mediów. Syn Justyny Steczkowskiej postanowił iść w ślady sławnej mamy i tworzy muzykę. Oprócz tego chętnie pojawia się na ściankach i udziela wywiadów. W rozmowie z portalem Plotek.pl początkujący artysta opowiedział m.in. o swoim związku.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pociecha sławnej piosenkarki spotyka się ze starszą o cztery lata Ksenią. Para często chwali się swoją relacją w sieci, publikując wspólne zdjęcia czy nagrywając filmy. Jak wyglądało pierwsze spotkanie Kseni i jego rodziców? Czy Justyna Steczkowska od razu zaakceptowała piękną Białorusinkę?

Czy Justyna Steczkowska polubiła dziewczynę syna?

Jak zapewnia Leon Myszkowski, jego mama i ukochana mają dobry kontakt. - W Polsce jest taki utarty stereotyp, że teściowa nie lubi narzeczonej. Teraz to już chyba jest bardziej taki żart. Nie wiem, czy ktoś naprawdę ma duże problemy z tym - tłumaczył w rozmowie z portalem Plotek.pl.

23-latek przyznał, że denerwował się spotkaniem Kseni z jego rodziną, ale dziewczyna szybko uzyskała aprobatę bliskich.

- To jest zawsze taki stres trochę, [...] Ksenia przyjechała do nas do domu. Siedzieliśmy, rozmawialiśmy. Mama poznała Ksenię, moja siostra też. Akurat wtedy było u nas jeszcze kuzynostwo. Ojciec poznał ją później - wspominał Leon.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości