Stylista gwiazd odchodzi ze świata mody. "Zmęczyły mnie układy, kłamstwa i fałszywa narracja"

Autor:
Justyna
Piąsta
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Law Roach przez lata ubierał słynne gwiazdy - aktorki, wokalistki czy modelki. Ceniony ekspert branży modowej postanowił jednak zakończyć swoją karierę. Informację tę ogłosił w mediach społecznościowych. Dlaczego postanowił odjeść? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Law Roach porzuca modę

Law Roach - znany jako Luxury Law - współpracował m.in. z Zendayą, Céline Dion, Bellą Hadid czy Priyanką Choprą. Gwiazdy ubrane w jego oryginalne stylizacje niejednokrotnie zachwycały na czerwonych dywanach.

Niestety, wiele wskazuje na to, że Roach na dobre zakończył swoją karierę. W najnowszym poście ogłosił, że przechodzi na modową emeryturę.

- Ten pan obwieścił wczoraj i naprawdę media show-biznesowe o tym piszą, że żegna się ze światem show-biznesu i mody. Dlaczego mówi do widzenia? Zacytuję jego wpis: "Gdyby w tej branży chodziło tylko o ciuchy, robiłbym to już do końca życia, ale niestety tak nie jest. Zmęczyły mnie układy, kłamstwa i fałszywa narracja. Odchodzę" - przekazała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Law Roach żegna się z branżą modową

Dlaczego słynny stylista podjął taką decyzję? Zagraniczne media spekulują, że Law Roach poczuł się niedoceniony przez branżę modową.

- Poszło o miejsce w pierwszym rzędzie. Podobno na pokazie Louis Vuitton posadzono pana Law Roucha nie w pierwszym rzędzie, a on się oburzył. Z jednej strony, można pomyśleć, że faktycznie to jest trochę taka drama nad wyrost. Ale z drugiej strony, kto, jeśli nie stylista, a do tego stylista największych gwiazd powinien to miejsce w pierwszym rzędzie zająć. Często w tych pierwszych rzędach sadzane są osoby, które, delikatnie mówiąc, niekoniecznie mają wiele wspólnego ze światem mody. Law miał się oburzyć m.in. na to, że przez świat mody traktowany jest troszkę po macoszemu, że jest tylko stylistą. Uznał, że kończy karierę i odchodzi. Nawet Naomi Campbell jest oburzona tą decyzją. Nie zgadza się z nią, jest w szoku i twierdzi, że to jest wielka strata dla branży modowej - przekazała Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Samir Hussein/Getty Images

Pozostałe wiadomości