Jerzy i Maciej Stuhrowie spotkali się na planie: "On zawsze jest dla mnie pewną tajemnicą"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Alicja Myśliwiec/Kinga Burzyńska
„Mój agent” – serialowa nowość w gwiazdorskiej obsadzie
„Mój agent” – serialowa nowość w gwiazdorskiej obsadzieDzień Dobry TVN
wideo 2/18

"Mój agent" to serial, który z przymrużeniem oka opowiada o pewnej agencji aktorskiej i jej klientach, czyli największych gwiazdach polskiego kina, wśród których znaleźli się Jerzy i Maciej Stuhrowie. Jak przebiegała ich współpraca? Czy lubią razem grać? O tym opowiedzieli w rozmowie z Kingą Burzyńską, dziennikarką Dzień Dobry TVN.

Maciej i Jerzy Stuhrowie w serialu "Mój agent"

Maciej i Jerzy Stuhrowie to aktorski duet syna i ojca. Choć od lat zachwycają widzów na ekranach, to rzadko razem współpracują. - Granie z członkiem własnej rodziny nie jest wbrew pozorom jakąś wielką przyjemnością, tzn. nie jest luksusem. Bo zawsze jest jednak taki element ściemy, którą w tych relacjach wyczuwa się na planie w aktorskich zmaganiach - tłumaczył Maciej Stuhr w rozmowie z Kingą Burzyńską.

Jak dodał aktor, etap wskazówek od taty ma już za sobą. W serialu "Mój agent" są partnerami, którzy zmienili nieco scenariusz. - W dialogach żeśmy sobie pozwoli na kilka prztyczków, które sobie nawzajem dajemy. Na tym chyba polega ten odcinek, że ta symbioza ojca z synem ma też swoje wyboje. Myślę, że to sprawi widzom jakąś satysfakcję - dodał Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr przyznał, że syn zna od podszewki jego grę. - On wszystko o mnie wie. Każdą moją minę zna. To ja się nie wysilam specjalnie. On zawsze jest dla mnie pewną tajemnicą. Nigdy nie wiem, z jakim temperamentem podchodzi do zadania - przyznał rozmówca Kingi Burzyńskiej.

W serialu "Mój agent" aktorzy grają po prostu siebie. Ich praca na planie ogranicza się tylko do kilku dni. - To, że jesteśmy tutaj razem po różnych perypetiach i zdrowotnych, i osobistych, że możemy jeszcze raz się spotkać, jest po prostu świętem. Nie sądzę, żeby to były jakieś role, które przejdą do historii kina. Nie o to w tym chodzi. Chodzi o to, żeby mrugnąć okiem do widza i pocieszyć się tym, że możemy sobie na coś takiego pozwolić - podsumował Maciej Stuhr.

"Mój agent" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu "Mój agent" emitowane są w niedziele o 21:35 na antenie TVN. Produkcja dostępna jest również na platformie Player.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Alicja Myśliwiec/Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości