Gwiazdy

Kto wygra jedenastą edycję "Top Model"? Wielki finał już niebawem

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Kto zwycięży 11. edycję „Top Model”?
Kto zwycięży 11. edycję „Top Model”? Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Jury "Top Model" wyłoniło trzy najlepsze uczestniczki, spośród których wyłoniona zostanie zwyciężczyni. Finalistki programu zawitały do studia Dzień Dobry TVN, gdzie miały jeszcze jedną szansę, by przekonać do siebie widzów. Czy im się udało?

"Top Model" 11. edycja - finalistki

Podczas castingów jury udało się wyłonić 14 osób z najlepszymi predyspozycjami na karierę w modelingu. Z tych czternastu osób tylko jedna może wygrać. Już dziś wiemy, że będzie to jedna z finalistek - Klaudia, Michalina albo Natalia. Dziewczyny razem z Joanną Krupą odwiedziły studio Dzień Dobry TVN. Jurorka opowiedziała o przemianie, jaką przeszły na przestrzeni programu.

"Top Model 11". Co się wydarzy w 3. odcinku?

"Top Model 11" odc. 3. Gość specjalny - Peyman Amin
"Top Model 11" odc. 3. Gość specjalny - Peyman Amin
wideo 2/5

- Klaudia, piękna dziewczyna, ale na castingu nie miała wiary w siebie, nie miała miłości do siebie. Teraz jest w finale - wspominała Joanna Krupa.

Tym razem jednak zdanie jurorów będzie ograniczone. W wielkim finale to widzowie zagłosują na swoją kandydatkę. Losy modelek rozstrzygną się w najbliższą środę.

"Top Model" 11. - gdzie oglądać?

Program "Top Model" emitowany jest w każdą środę w TVN o 21:35. Najnowszy odcinek programu oraz wszystkie poprzednie epizody show można obejrzeć na Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News.

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości