Kaia Gerber wyrasta na ikonę mody. "Może odnieść większy sukces niż własna mama"

Co nowego w show-biznesie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kaia Gerber od lat elektryzuje media swoją charyzmą oraz niekwestionowaną urodą. Modelka zachwyca wdziękiem projektantów, ale i producentów filmowych. Gwiazda może liczyć na wsparcie mamy, a nawet i jest szansa, że odniesie podobny sukces, co Cindy Crawford. Edyta Zając opowiedziała w Dzień Dobry TVN o jej historii.

Kaia Gerber - kim jest?

Kaia Gerber odkąd pojawiła się na świecie, wzbudza zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą słynnych rodziców. Córka supermodelki, Cindy Crawford oraz przedsiębiorcy, Rande'ego Gerbera urodziła się 3 września 2001 roku w Los Angeles. Celebrytka ma starszego brata, Presleya.

Kaia poszła w ślady mamy i została modelką. Fotografowie oraz domy mody oszaleli na jej punkcie. W zawodzie zadebiutowała w 2010 roku, ale dopiero 7 lat później zaczęła występować na pokazach mody. Jej historię oraz relację z mamą przybliżyła w Dzień Dobry TVN Edyta Zając. - Nie mogło wydarzyć się inaczej. Już jako 10-latka zadebiutowała w kampanii domu mody Versace, a jako 15-latka wystąpiła na okładce Vogue' razem z mamą - mówiła reporterka.

Kaia Gerber i wsparcie słynnej mamy

Kaia Gerber powiedziała w jednym z wywiadów, że od dziecka uwielbiała podkradać ciuchy mamy i pozować przed domowym lustrem. Od dziecka marzenia swojej córki wspiera Cindy Crawford. Legendarna modelka niejednokrotnie dzieliła się z nią swoimi radami.

- Cindy myślała, że Kaia znudzi się pozowaniem i światem show-biznesu. Nie chciała jednak rezygnować z marzeń. Znawcy branży wróżą, że może odnieść większy sukces niż znana mama. To dla niej ogromna duma, że córka odnosi takie sukcesy - opowiadała Edyta Zając.

- Można ją spotkać na planie zdjęciowym, ale i filmowym. Ponadto zapraszana jest do wszystkich najważniejszych talk show - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Edyta Zając

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości