Jak Ania Senkara i Sandra Hajduk spędzają czas po programie? "Potrzebuję wyłączenia głowy"

Jak Ania Senkara i Sandra Hajduk spędzają czas po programie? "Potrzebuję wyłączenia głowy"
Ania Senkara i Sandra Hajduk
Ania Senkara i Sandra Hajduk
Relacja z premiery filmu "Akademia Pana Kleksa"
Relacja z premiery filmu "Akademia Pana Kleksa"
Gwiazdy podsumowują 2023 rok. Jakie mają plany na sylwestra?
Gwiazdy podsumowują 2023 rok. Jakie mają plany na sylwestra?
"Akademia Pana Kleksa". Fundacja Omeny Mensah utworzyła projekt dla podopiecznych domów dziecka
"Akademia Pana Kleksa". Fundacja Omeny Mensah utworzyła projekt dla podopiecznych domów dziecka
Ola Adamska ma siostrę aktorkę. Czy zobaczymy je we wspólnym projekcie?
Ola Adamska ma siostrę aktorkę. Czy zobaczymy je we wspólnym projekcie?
Maffashion i Sebastian Fabijański ustalili, z kim ich syn spędzi święta
Maffashion i Sebastian Fabijański ustalili, z kim ich syn spędzi święta
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Ania Senkara i Sandra Hajduk to nowy duet prowadzących Dzień Dobry TVN. Dziewczyny o poranku zarażają nie tylko pozytywną energią, ale za każdym razem udowadniają, że "girls power" jest nie tylko hasłem, lecz rzeczywistością, która przynosi siłę, determinację i inspirację kobietom. A jak nasze prowadzące odreagowują intensywne wydanie programu?

Co Sandra Hajduk robi po programie?

Codzienne wydania Dzień Dobry TVN obfitują w różnorodne tematy, inspirujące rozmowy oraz interesujących gości, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Specyfika prowadzenia programu na żywo wymaga jednak od naszych prowadzących nielimitowanej energii. W jaki sposób Sandra i Ania ładują swoje baterie?

- Ja się śmieję, że jak wracam do domu to przez godzinę albo dwie leżę na dywanie, bo potrzebuję takiego wyłączenia głowy - przyznała Sandra.

Nasza prowadząca zdradziła, że program na żywo przepełniony jest emocjami i niespodziewanymi wydarzeniami. - Państwo tego nie wiecie, bo tego nie widać, ale tak naprawdę za kulisami bardzo dużo się dzieje. Przychodzą nowi goście, chcemy z każdym się przywitać i zaspokoić wszystkie potrzeby na planie m.in. wspólne zdjęcie. To wszystko to są czynniki, które wpływają na to, że jesteśmy przebodźcowane - powiedziała.

Sandra podkreśliła również, że przygotowanie do programu także pochłania bardzo dużo energii. - My zawsze bardzo solidnie się przygotowujemy i staramy się być naprawdę na bieżąco ze wszystkim co się tam pojawia. To powoduje, że te szufladki w głowie szybko się zapychają i później trzeba odpocząć - dodała.

Ania Senkara o tym, co lubi robić po programie

Ania Senkara przyznała, że podczas prowadzenia programu na żywo nieodłącznym elementem jest napięcie. - Można to sobie skanalizować, ale ono cały czas jest i to jest bardzo drenujące - podkreśliła.

- Dlatego zawsze jak mamy program to jem coś dobrego i staram się, żeby ten dalszy ciąg dnia był po prostu taki spoko, taki cool i taki mój - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości