Jacko Brango debiutuje na naszej scenie jako solowy artysta. Posłuchajcie utworu "Rozumy"

Autor:
Oskar
Netkowski
Jacko Brango w piosence „Rozumy”
Jacko Brango w piosence „Rozumy”Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

Jacko Brango znany z dużych projektów muzycznych, zaczyna zupełnie nową ścieżkę kariery. Na naszej scenie zaprezentował swój pierwszy utwór "Rozumy". Koniecznie sprawdźcie, jak prezentował się w programie.

Jacko Brango - kim jest?

Jacko Brango, a właściwie Szymon Paduszyński, to artysta, który ma konkretną misję. Tworzy szczere piosenki, angażując w nutę melodyjną dużo bardzo różnorodnie brzmiących gitar. Choć debiutuje z pierwszym solo singlem, dobrze znamy go z innych projektów muzycznych.

Autorski projekt wrocławskiego muzyka znanego m.in. z zespołu Krzysztofa Zalewskiego, grup Jamal oraz Neony, to mieszanka pasji do muzyki i emocji.

Jacko Brango i jego "Rozumy"

"Rozumy" to pierwszy singiel Jacko Brango. Projekt zwiastuje serię osobistych piosenek utrzymanych w stylistyce szeroko pojętej muzyki alternatywnej opartej na gitarowych brzmieniach. Piosenka w metaforyczny i obrazowy sposób opisuje zmagania z prokrastynacją w kontekście realizacji swoich marzeń i ambicji. Tempo utworu oraz agresywny bas w refrenie idealnie oddaje nerwową scenerię nierównego pojedynku z własnymi oczekiwaniami.

We współpracy z wielokrotnie nagradzanym i bardzo kreatywnym twórcą wideo Sebastianem Juszczykiem stworzył klip do "Rozumów".

- Moim najgorszym zwyczajem jest odkładanie rzeczy na potem. Najtrudniejsze walki to często te z samym sobą. Pisanie tej piosenki było swojego rodzaju autoterapią. Rozmienianie się na drobne, tysiące bodźców, które odwracają uwagę od tego, czego naprawdę chcę, ślepa wiara, że innym wszystko przychodzi łatwiej - to moja codzienność i coś mi mówi, że nie tylko moja - opowiada autor tekstu i muzyki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości