Giuseppe Lacivita w piosence "Summer dream". Włoska impreza na scenie Dzień Dobry TVN

Autor:
Oskar
Netkowski
Giuseppe Lacivita w piosence „Summer dream”
Giuseppe Lacivita w piosence „Summer dream” Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Naszą scenę rozgrzał pochodzący z południa Włoch 26-letni Giuseppe Lacivita. Jego najnowszy numer "Summer dream" z pewnością podbije parkiety. Wkrótce artysta wyda debiutancki album. Zdaje się, że jest na co czekać.

Giuseppe Lacivita - kim jest?

Pochodzący z południa Włoch 26-latek swoją historią zainspirować mógłby niejednego scenarzystę do stworzenia filmu. Młody, przystojny i utalentowany absolwent kierunku "Physical Activity and Sport Science" postanowił zawalczyć o swoje marzenia, bowiem w jego sercu zawitały trzy miłości: muzyka, sport oraz uczucie do Polki. To właśnie ten polski pierwiastek wywrócił jego życie do góry nogami. Biegle mówiący w trzech językach artysta swoje nadzieje wiąże z krajem nad Wisłą.  

Obecnie muzyk pracuje nad autorskim albumem, który ma nazywać się "NEW BORN". Czy uda mu się podbić serca polskiej publiki? Na naszej scenie pokazał namiastkę swoich możliwości!

Giuseppe Lacivita na scenie Dzień Dobry TVN

Giuseppe nie kryje, że marzy, aby Polacy na nowo zakochali się w hitach z włoskim duchem. Jego najnowszy singiel "Summer dream" to numer o poszukiwaniu miłości, który sprawdzi się na letnie wieczory. Koniecznie zobaczcie występ artysty na naszej scenie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości