Edyta Herbuś w sukni ślubnej. Fani: "Ten wyjątkowy dzień ma już Pani za sobą?"

Edyta Herbuś

Choć Edyta Herbuś jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i często zamieszcza zdjęcia z prywatnych chwil, nie afiszuje się ze swoim związkiem. Teraz jednak opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. Czy aktorka jest już po ślubie?

Partner Edyty Herbuś

Edyta Herbuś od lat jest związana z Piotrem Bukowieckim, producentem telewizyjnym, a także byłym partnerem Doroty Gardias. Pogodynka i filmowiec mają wspólną córkę Hanię, a oprócz niej mężczyzna wychowuje jeszcze dwójkę innych pociech: córkę Vivien i syna Melchiora.
Po raz pierwszy Edyta pokazała się z Piotrem publicznie w 2018 roku podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Okazało się, że spotykają się od dłuższego czasu i są ze sobą bardzo szczęśliwi. Aktorka mówiła wówczas: "Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień".
Teraz wiadomo, że razem mieszkają i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Wydawało się, że choć planują wspólną przyszłość, nie zamierzają brać ślubu. Aktorka bowiem obruszała się na pytania dziennikarzy o uroczystość i ciążę.
- Gdzieś jest tendencja do tego, żeby mówić nam, kobietom, co my powinnyśmy i co jest ok, a co nie. Sama się spotykam z tym, że ktoś na Instagramie ma tupet, żeby mi powiedzieć, że już powinnam mieć dzieci albo dlaczego jeszcze nie mam ślubu. A ja sobie wtedy myślę: "A dlaczego musiałabym go mieć?" . Dlaczego to nie jest oczywiste, że każdy człowiek ma prawo do swoich wyborów i jeśli nie krzywdzi innych ludzi przy okazji, to pozwólmy mu żyć tak, jak chce - mówiła niedawno w rozmowie z "Super Expressem".

Edyta Herbuś jest już po ślubie?

Wiele osób stwierdziło teraz, że Edyta Herbuś zmieniła zdanie. Artystka bowiem opublikowała we wtorkowy wieczór 13 kwietnia w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje na tle klimatycznej stodoły w sukni ślubnej, kwiecistym wianku na głowie, butach na wysokim obcasie i pełnym makijażu.
- Hej szalała, szalała, Hej rybecka za wodą... Na poprawę dzisiejszego nastroju pogodowego: ja i stodoła - napisała na Instagramie.
Internauci zaczęli się zastanawiać, czy to nie znak, że lubiana aktorka wyszła za mąż. W komentarzach czytamy:
  • Królowa już po koronacji. Raduje Pani mą duszę monarchisty.
  • Piękna suknia Edytko.
  • Ten wyjątkowy dzień ma już Pani za sobą?
Okazuje się jednak, że to fotografia wykonana podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, a nie podczas zaślubin.
Świętujemy 40. urodziny Edyty Herbuś. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości