Cyndi Lauper zagra koncert w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi?

Cyndi Lauper
Cyndi Lauper zagra koncert w Polsce. Kiedy wystąpi?
Źródło: Kevin Mazur/Getty Images
W poniedziałek, 24 czerwca Cyndi Lauper - znana z takich hitów jak "Time After Time" czy "True Colors" - ogłosiła daty pożegnalnej trasy "Girls Just Wanna Have Fun". Gdzie i kiedy wystąpi w Polsce? Jak można zdobyć bilety? Oto szczegóły wydarzenia.

Cyndi Lauper rusza w trasę koncertową "Girls Just Wanna Have Fun"

Cyndi Lauper zdobyła serca słuchaczy takimi przebojami jak "Girls Just Want To Have Fun", "Time After Time" czy "True Colors". Artystka o ikonicznym głosie na swoim koncie ma takie nagrody jak Grammy, Emmy i Tony, a jej energetyczne koncerty na żywo wyniosły ją na szczyt sławy. W 2016 r. odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w Los Angeles. Znana jest również ze swojej działalności społecznej - od lat walczy o prawa kobiet, osób żyjących z HIV/AIDS oraz społeczności LGBTQ.

Dalsza część artykułów pod materiałem wideo.

DD_20240102_Koncerty_REP_napisy
Na te gwiazdy czekamy w 2024 roku
Źródło: Dzień Dobry TVN

W sobotę, 22 czerwca Cyndi Lauper skończyła 71 lat, a dwa dni później ogłosiła daty swojej pożegnalnej trasy, która nosi tytuł jej wielkiego hitu. Gwiazda zacznie od koncertów w brytyjskich miastach, m.in. w Manchesterze, Londynie i Glasgow, a następnie odwiedzi Węgry, Polskę, Czechy, Niemcy i Francję.

Cyndi Lauper wystąpi w Łodzi - kiedy?

Cyndi Lauper - w ramach trasy "Girls Just Wanna Have Fun" - zagra w Atlas Arenie w Łodzi 21 lutego 2025 r. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już w piątek, 28 czerwca o godzinie 10:00 na stronie Live Nation. W trakcie trasy amerykańskiej artystce towarzyszyć będą specjalni goście, których nazwiska zostaną podane w późniejszym terminie.

Fani wokalistki czekali na jej powrót na europejskie sceny przez dekadę!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: terazmuzyka.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości