Gwiazdy

Beata Kozidrak ponownie została babcią. Dumny ojciec pokazał zdjęcie i zdradził imię maleństwa

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Facebook, Instagram
Beata Kozidrak

Młodsza córka Beaty Kozidrak, Agata Pietras, urodziła dziecko. Szczęśliwy ojciec malucha nie tylko opublikował jego zdjęcie i ujawnił imię oraz płeć noworodka, lecz także skierował wzruszające słowa do swojej partnerki. W komentarzach posypały się gratulacje.

Beata Kozidrak świętuje narodziny wnuka

Beata Kozidrak od wielu lat spełnia się w roli matki. Córki towarzyszą jej nie tylko w życiu prywatnym, lecz także w zawodowym. Starsza z nich, Katarzyna Pietras, stawiała swoje pierwsze kroki muzyczne u boku popularnej rodzicielki i do tej pory zasila szeregi chórku zespołu Bajm. Jednocześnie wychowuje dwoje dzieci - Zosię oraz Sebastiana.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Młodsza pociecha legendarnej gwiazdy, Agata Pietras, rozwija natomiast skrzydła w branży modowej. Założyła własną markę ubrań i prężnie działa w mediach społecznościowych. W grudniu ubiegłego roku poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Chłopiec właśnie przyszedł na świat.

Agata Pietras urodziła syna

Radosną nowiną o narodzinach syna podzielił się świeżo upieczony ojciec. Partner Agaty Pietras, Przemysław Kanarek, wprost ze szpitala opublikował na Facebooku pierwsze zdjęcie chłopca. Docenił wysiłek swojej ukochanej i wspomniał o jej samopoczuciu. Przy okazji ujawnił imię malucha.

- Dziś (30.05.2022) na świat przyszedł nasz syn Aleksander! Jestem przeszczęśliwy! Olek i mama czują się dobrze. Agata Pietras - byłaś bardzo dzielna i jesteś moją bohaterką. Kocham Was bardzo mocno! - napisał wzruszony mężczyzna.

Fotografia nowo narodzonego Aleksandra skradła serca internautów, którzy pośpieszyli z gratulacjami.

- Szczęścia i zdrówka dla Was, i dla małego Kanareczka. Cudny, niech się zdrowo chowa - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Facebook, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości