To nie koniec emocji związanych z "Azją Express". Zobacz odcinek specjalny programu

Autor:
Justyna
Piąsta
"Naj Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka) zwycięzcami programu
"Naj Azja Express". Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka) zwycięzcami programu Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Za nami wielki finał podróżniczego reality show "Azja Express". Wielkimi zwycięzcami zostali Andziaks i Luka, czyli znana para youtuberów. Uczestnicy, którzy podróżowali przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Gdzie można zobaczyć dodatkowy odcinek?

"Azja Express - po powrocie"

Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, czyli youtuberzy Andziaks i Luka jako pierwsi dotarli na metę w stolicy Uzbekistanu - Taszkencie i wygrali 3. edycję "Azji Express". Choć wyścig dobiegł końca, to jednak emocje związane z reality show jeszcze nie opadły.

Specjalnie dla fanów telewizyjnego formatu przygotowano nie lada gratkę - odcinek specjalny, dostępny w serwisie VOD.pl. Andrzej i Kasia Gąsienicowie, Wojtek Łozowski, Bartek Kochanek, Krystian Pesta, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Łukasz Trochonowicz uchylą rąbka tajemnicy i opowiedzą, co działo się na planie programu. Oglądając najzabawniejsze, ale też najbardziej wzruszające momenty, opowiedzą o nich z własnej perspektywy. Skomentują to, co działo się na ekranach widzów przez trzynaście odcinków.

"Azja Express - po powrocie" - gdzie oglądać?

Jesteście ciekawi, jak wyglądał szalony wyścig przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan od kuchni? Co działo się, gdy gasły światła kamer? W specjalnym odcinku zobaczymy, jakie emocje wywołają w uczestnikach fragmenty programu, w których mierzyli się ze zmęczeniem, słabościami, łzami, ale też, jak wspominają momenty radości czy wdzięczności za okazaną bezinteresowną pomoc.

Odcinek "Azji Express" po powrocie" jest dostępny w serwisie VOD.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości