Krystian Pesta w "Azji Express" był na granicy wytrzymałości. "Jest to przerażające"

Autor:
Justyna
Piąsta
Krystian Pesta o "Azji Express". Czego nauczył go program?
Krystian Pesta o "Azji Express". Czego nauczył go program?
wideo 2/5

Krystian Pesta i jego siostra Oliwia są uczestnikami najnowszej edycji "Azji Express". Telewizyjny show bez wątpienia był dla aktora niezapomnianą przygodą życia, ale też sprawdzianem jego siły fizycznej i psychicznej. Gwiazdor serialu "Behawiorysta" opowiedział o tym w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Krystian Pesta o programie "Azja Express"

Krystian Pesta w duecie z młodszą siostrą postanowił podbić Azję. Z dolarem i dobytkiem mieszczącym się w plecaku wyruszyli w ekstremalny wyścig. Czego nauczyła go ta podróż?

- Myślę, że bardzo pomogła mi jeszcze głębiej zajrzeć w siebie. Bardzo dużo ze sobą rozmawiam, dużo myślę o tym, co co mnie otacza, jakie decyzje podejmuję w swoim życiu, a ten program pomaga zajrzeć jeszcze głębiej. Przyjrzeć się temu, kim jesteś i jakie masz granice wytrzymałości. Trenowanie biegów i w ogóle lekkoatletyki pomagało mi sprawdzać moje granice wytrzymałości, ale w tym programie jesteś zdany tak naprawdę na jakieś podstawowe instynkty i sprawdzasz, ile jesteś w stanie wytrzymać à propos, głodu, zimna, mieszkania codziennie w innych miejscach, łapania stopa przez 3 godziny - wyliczał aktor.

Krystian Pesta o kulisach "Azji Express"

Udział w show był dla Pestów testem bratersko-siostrzanej relacji.

- Byłem jej pewien, ale mogliśmy też sprawdzić ją w zupełnie innych warunkach, bo to nie są wakacje. Sprawdziliśmy, czy my się potrafimy dogadywać jako rodzeństwo, ale to też absolutnie się udało - wyznał Krystian. Nie ukrywał, że w "Azji Express musiał się zmierzyć nie tylko z konkurentami, ale przede wszystkim z ogromnym zmęczeniem i doskwierającym głodem.

- Nie spodziewałem się, że będzie tak trudno à propos jednego dolara, proszenia za każdym razem kogoś innego o nocleg. Jest to przerażające. Czym innym jest, jak sobie to oglądasz spokojnie na kanapie i myślisz, że to jest proste. Jednak tak nie jest. Kiedy po 5 godzinach nie dajesz rady już z głodu, a musisz kogoś poprosić o jedzenie, pójść do piekarni poprosić o bułkę, bo ten dolar tak naprawdę jest symboliczny - podsumował aktor.

"Azja Express" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" jest emitowany w soboty o godz. 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki można zobaczyć również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Mizerski/TVN

Pozostałe wiadomości