Agnieszka Kaczorowska-Pela przełamuje tabu. "Lubię zarabiać pieniądze"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Źródło:
party.pl
Pieniądz w rodzinie nigdy nie zginie?
Pieniądz w rodzinie nigdy nie zginie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Zarobki i pieniądze w Polsce wciąż pozostają tematem tabu. Agnieszka Kaczorowska-Pela postanowiła powiedzieć "dość" fałszywej skromności i przekonaniu, że dążenie do bogactwa jest czymś złym. - To duża część naszego życia - stwierdziła aktorka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o zarobkach

Agnieszka Kaczorowska-Pela za wzór postawiła Joannę Przetakiewicz, która nie boi się rozmawiać o pieniądzach. Tancerka i aktorka wprost przyznała, że to bardzo ważny temat i nie rozumie, dlaczego Polacy wciąż mają z tym problem.

- Powiem ci szczerze, że ja taka jestem. Mam taką osobowość i podejście do pieniądza, że ja lubię zarabiać pieniądze, lubię mówić o tym głośno, dlatego bardzo podoba mi się to, co robi Joanna Przetakiewicz. To jest zmiana myślenia i stereotypów na temat zarabiania pieniędzy i gdzieś tam chowanie wreszcie tej takiej fałszywej skromności. To jest tak, że "nie wypada mówić". No właśnie wypada, a nawet trzeba. To duża część naszego życia, warto o nie zadbać z każdej strony i ja bardzo dbam o wszystko, co jest związane z pieniędzmi, zarobkami - powiedziała gwiazda w rozmowie z serwisem Party.pl.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o dochodach w show-biznesie

Czy działalność w przemyśle rozrywkowym wiąże się z wysokimi zarobkami?

- Nie wiem, kto ile zarabia. Wiedziałam, ile zarabiam ja i czy ta stawka mi odpowiada. Dbałam o to, żeby mi odpowiadała, żebym ja się z tym czuła dobrze - przyznała tancerka portalowi.

- Nauka tego, żeby się nie porównywać, to też było dla mnie dosyć trudne. Zawsze wszędzie byłam porównywana, nadal jestem. W tańcu, żeby z kimś wygrać, to sędziowie stali i porównywali. W rezultacie my też wszyscy porównywaliśmy się do siebie. Dla mnie bardzo uwalniające jest to, że przestałam tańczyć sportowo. Przepracowałam sobie ten temat. Przestałam z kimkolwiek rywalizować - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości