Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja. "Artur jest taki jak ja. To jest bardzo ważne, bo nic nie uwiera"

Aktualizacja:

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Ostatnio więcej się o nich mówi, ponieważ ogłosili, że zostaną rodzicami. Jak długo są już razem i gdzie się poznali? Rok temu w styczniu Mateusz Hładki odwiedził zakochanych w ich drugim domu w Karkonoszach i porozmawiał o podobieństwach, różnicach i wspólnym dzieleniu życia. Co Kasia najbardziej ceni w swoim partnerze?

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja – związek dorosłych ludzi

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja poznali się w momencie, gdy oboje mieli za sobą bagaż życiowych doświadczeń. Obecnie mija piąty rok, od kiedy para prowadzi wspólne życie. Jak rozpoczęła się znajomość reżyserki pokazów mody i przedsiębiorcy? Mężczyzna zdradził, że w 2017 podczas Wigilii w Pałacu Sobańskich dostrzegł z daleka Katarzynę. Ta od razu wpadła mu w oko. Z pomocą wspólnej znajomej, Artur zaaranżował spotkanie. Tak para po raz pierwszy spotkała się na randce w ciemno. Poniższa rozmowa miała miejsce w styczniu 2021 r.
- Cztery lata temu poznaliśmy się na randce w ciemno, ale była to randka w ciemno dla Kasi - powiedział Artur Kozieja.
Artur przyznał, że już podczas pierwszej rozmowy poczuł, że Kasia jest bardzo swobodna i naturalna. Nikogo nie udawała, była po prostu sobą i od pierwszej minuty szczerze mówiła, co myśli na dany temat. Jakie wrażenie w tym dniu wywołał na reżyserce nowo poznany mężczyzna?

Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło

– powiedziała Kasia.
Reżyserka poczuła, że nadaje z Arturem na tych samych falach. Wkrótce niezwykła rozmowa zamieniła się w niezwykłą relację. Jak przyznaje Katarzyna, do dziś zachwyca ją fakt, że dwoje dorosłych ludzi poznało się na pewnym etapie swojego życia i stworzyło coś tak wspaniałego, realnego.
- Ja też już w pewnym momencie swojego życia powiedziałam: "Nie każdy musi być w związku, życie nie tylko z tego się składa" - wspomina Kasia.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja – związek, praca, obowiązki

Zarówno Katarzyna, jak i Artur prężnie działają w swoich zawodach. Jak udało im się połączyć dwa życiorysy? Zdaniem reżyserki sukces tkwi w spotkaniu dwójki niezależnych ludzi, którzy mają zarówno swoje światy, jak i punkty styczne. To sprawia, że partnerzy czują się w związku równie wartościowo.
- To jest kwestia balansu i dwóch innych spraw - Braku kompleksów w związku oraz zrozumienie i wsparcie. Nie wskazana jest tu destrukcyjna rywalizacja - powiedziała Kasia.
Artur przyznał natomiast, że wchodząc w związek, obawiał się relacji Kasi z jego nastoletnimi córkami. Okazało się, że obawy były zupełnie niepotrzebne. Partnerka bardzo szybko nawiązała kontakt z dziewczynami, co ujęło mężczyznę. Jaka zatem jest Kasia okiem ukochanego?
- Jest rodzinna, bardzo ważne są dla niej relacje z jej rodzicami, z rodzeństwem. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Być może jest to cecha, którą nie każdy w niej widzi. Jest perfekcjonistką w swojej pracy. Pracując z tak dużą grupą ludzi, musi czasami być ostrą osobą. Ta część związana z dbałością o każdy szczegół w relacjach ze swoją i moją rodziną jest wzruszająca - powiedział mężczyzna.
Kasia również zdecydowała się opisać swojego partnera. Kobieta bezapelacyjnie przyznała, że mimo różnic, jakie występują w codziennym życiu, oboje mają podobny pogląd na świat i wartości.
- Artur jest taki jak ja. To chyba jest bardzo ważne, bo nic cię nie uwiera. Nie musisz tłumaczyć dla ciebie oczywistych rzeczy - dodała Kasia.

Kasia Sokołowska i Artura Kozieja - dom w Karkonoszach

Katarzyna i Artur mawiają, że Karkonosze to ich drugi dom. Para uwielbia przyjeżdżać właśnie w to miejsce, do hotelu, w którym można odetchnąć od zgiełku miasta. Jak się okazało, Kasia dołożyła swoją cegiełkę do powstania ośrodka, bowiem przedsiębiorca od 5 lat zajmuje się tworzeniem projektów hotelowych w Polsce. Mężczyzna szybko odkrył, że w tej branży może współpracować z ukochaną. Kasia zajmuje się więc sprawami dotyczącymi wystroju i aranżacji wnętrz.
- Jej podejście artystyczne i wyczucie stylu jest bardzo ważne w projektach, które ja realizuję. Zaczęło się od tego, że wstrzymaliśmy budowę basenu na trzy tygodnie, bo Kasia stwierdziła, że jego kształt jest niewłaściwy – wspomina na dziś Artur.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Reporter: Mateusz Hładki

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości