Gwiazdy

Alvaro Soler nie ma czasu, by spocząć na laurach. Jego nowy utwór "Solo Para Ti" może być hitem wakacji

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Maciej Malinowski/Gabriela Drzewiecka
Alvaro Soler nie ma czasu, by spocząć na laurach
Alvaro Soler nie ma czasu, by spocząć na laurach Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Alvaro Soler to znany wokalista, który ma na swoim koncie liczne nagrody muzyczne. Mimo sukcesów artysta nie zamierza zwalniać tempa. Właśnie wydał nowy singiel "Solo Para Ti", a w najbliższych miesiącach czekają go podróże i koncerty. Kiedy odwiedzi Polskę? Dowiesz się, oglądając materiał Dzień Dobry TVN.

Alvaro Soler nie spoczywa na laurach

Alvaro Soler to niemiecko-hiszpański piosenkarz i autor tekstów. Urodził się w Barcelonie, 7 lat spędził w Japonii i trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał choć jednej jego piosenki. Niemal każda płyta, którą wypuścił artysta, pokrywała się złotem lub platyną. Właśnie światło dzienne ujrzał jego najnowszy singiel "Solo Para Ti".

Wokalista nie spoczywa na laurach - mimo sukcesów dalej pracuje nad nowymi projektami muzycznymi. Ostatnie 2-3 miesiące spędził m.in. w Miami, Meksyku czy na Kubie. - W Miami oddawałem się eksperymentowaniu z nową muzyką i poznawałem kierunki, w których się tam rozwija - wyjaśnia. - Na Kubie też było super. Pomiędzy nagrywaliśmy teledysk w Meksyku do najnowszego kawałka - dodaje.

Nowy utwór Alvaro Solera - "Solo Para Ti"

Utwór "Solo Para Ti" to efekt wspólnych działań z niemieckim DJ-em o pseudonimie "Topic". Jak Alvaro wspomina tę kolaborację? - Tak się czasem dzieje, że z takiej współpracy wychodzi chłam. Na szczęście tu ciśnienie szybko zeszło i wszystko potoczyło się dobrze. To był dla nas dobry moment, chcieliśmy sprawdzić, co z tego wyjdzie - tłumaczy wokalista. - Topic tworzył swoją magię na komputerze - dodaje.

Niektóre fragmenty piosenki nagrywane były przez komunikator internetowy. - Nagrałem kilka sesji wokalnych w domu, tutaj w Berlinie, część w Miami podczas wyjazdu - tłumaczy. Alvaro chował się pod prześcieradłem, bo dźwięk nie był zbyt dobry. Dzięki temu miał on trochę lepszą jakość. Jak tłumaczy artysta, to właśnie w ten sposób nagrywał kiedyś swoje pierwsze projekty muzyczne.

Kiedy Alvaro Soler odwiedzi Polskę? Fani muzyka usłyszą go na żywo już we wrześniu. Artysta wystąpi w Krakowie i w Warszawie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Maciej Malinowski/Gabriela Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości