Aranżacje wnętrz

Daje starym meblom nowe życie. "Z każdego, nawet najbrzydszego dla się coś wyczarować"

Aranżacje wnętrz

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Izolda Sanetra
Drugie życie starych mebli
Drugie życie starych mebli Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dorota Jarosz z zawodu jest technikiem dentystycznym. Jednak od zawsze miała zacięcie artystyczne i ostatecznie zdecydowała się pójść w tym kierunku. Obecnie zajmuje się odnawianiem i przerabianiem mebli. Który z nich był pierwszy? Jak na jej pasję reagują najbliżsi? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Daje starym meblom nowe życie

Dorota Jarosz jest technikiem dentystycznym. Jednak artystyczna pasja okazała się silniejsza. - Zamieniłam na pędzle wszystkie dłutka i inne narzędzia do robienia protez - mówiła pani Dorota. Kobieta dodała, że kiedy przeprowadzili się do domu, w którym obecnie mieszkają, kupili nowe meble. - Niestety budziłam się rano i patrzyłam na tę okropną szafę jeden dzień, drugi, tydzień za tygodniem, w końcu stwierdziłam, że muszę to przemalować - stwierdziła.

Dodała, że kiedy już wzięła pędzel do ręki i odmieniła meble w sypialni, postanowiła zająć się pozostałymi.

- Zobaczyłam, że mi to fajnie wyszło i maluję do dziś - przyznała.

Co bliscy sądzą pasji pani Doroty?

- Mi osobiście bardzo się podobają rzeczy, które moja małżonka maluje na komodach - czaple, królik, różne takie zwierzątka - mówił Hubert Jarosz, mąż pani Doroty. Co ciekawe, króliki zrobiły sporą furorę wśród znajomych małżeństwa. - Masa naszych znajomych zamawiała u mnie te meble z królikami. Po prostu śniły mi się po nocach te króliki, bo miałam ich już dość - dodała.

Kobieta jest zdania, że nie ma mebla, którego nie da się przerobić. - Uważam, że z każdego, nawet najbrzydszego mebla dla się coś wyczarować - przyznała. Kto pomaga jej w czasie pracy? W co udało jej się przemienić starą szufladę? Dowiecie się tego z materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Izolda Sanetra

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości