sanah zaprasza do magicznego świata dziecięcych marzeń. Do sieci trafił już utwór "Jestem Twoją Bajką"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
materiał prasowy
Teledysk z filmu Pan Kleks  Sanah - “Jestem Twoją Bajką”
Teledysk z filmu Pan Kleks Sanah - “Jestem Twoją Bajką” Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Tym razem sanah zabiera nas w podróż do najodleglejszych zakamarków naszej pamięci; w świat wyjątkowych, emocjonalnych przeżyć. Do sieci trafił utwór "Jestem Twoją Bajką". To pierwszy singiel promujący film "Akademia Pana Kleksa". Do piosenki powstał także wyjątkowy, baśniowy teledysk.

Sanah promuje film "Akademia Pana Kleksa"

Ten utwór z pewnością znają już nieco starsi widzowie. Piosenkę "Jestem Twoją Bajką" dawniej wykonywała bowiem Zdzisława Sośnicka. Dla młodszego pokolenia prawdopodobnie będzie to pierwsza styczność z bajkowym singlem.

Jedno jest pewne, w każdej z wersji jego tekst wzrusza, a baśniowy nastrój przywołuje na myśl najpiękniejsze, dziecięce wspomnienia. To muzyczny wehikuł czasu, który na kilka minut przenosi do beztroskich czasów: "zabaw, myśli i słów, pierwszych radości i pięknych snów". 

Piosenkę tę docenili już fani sanah. W komentarzach na Instagramie nie kryją wzruszenia. - "Przepiękne, na koncercie w Chorzowie się aż popłakałam, Jesteś Moją Bajką", "Ta piosenka to BAJKA", "Przecież to jest tak piękny utwór...nie wytrzymam".

Teledysk do "Jesteś Moja Bajką" miał swoją telewizyjną premierę w piątkowym Dzień Dobry TVN.

"Akademia Pana Kleksa" – kiedy premiera kinowa?

"Akademia Pana Kleksa" to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga, profesora Ambrożego Kleksa, rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę… W rolę Ambrożego Kleksa wcielił się Tomasz Kot, którego na swego następcę namaścił sam Piotr Fronczewski. Adę Niezgódkę zagrała Antonina Litwiniak. Za scenariusz odpowiada Krzysztof Gureczny, a reżyserem filmu jest Maciej Kawulski.

Akademia Pana Kleksa w kinach pojawi się już 5 stycznia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: instagram/@sanahmusic

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości