Gwiazdy

Agata Młynarska o pracy w mediach: "Ciąg na szkło to jest super sprawa!"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Agata Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych temat kariery telewizyjnej. Przyznała, że praca przed obiektywem kamery daje jej poczucie spełnienia, pozwala realizować się w tym, co sprawia jej prawdziwą przyjemność. Niestety, wielu ludzi z przekąsem komentuje medialne sukcesy polskich gwiazd, wytykając im nadmierne zainteresowanie sławą. Dziennikarka znalazła prostą odpowiedź na takie zarzuty.

Agata Młynarska o pracy w mediach

Agata Młynarska wyróżnia się niesamowitą pewnością siebie oraz charyzmą. Profesjonalne podejście do wyzwań zawodowych i nieprzeciętne ambicje pozwoliły jej odnaleźć się w pracy przed kamerą, która stanowi nieodłączny element jej codzienności. Kunszt swoich umiejętności dziennikarka pokazuje między innymi w autorskim programie TVN Style "Bez tabu".

Praca w mediach zwykle niesie za sobą poczucie satysfakcji, ale i krytykę, która często boleśnie dotyka osoby spełniające się w tym wymagającym zawodzie. Agata Młynarska postanowiła rozprawić się z krzywdzącymi opiniami na temat kariery w telewizji. Na swoim instagramowym profilu opublikowała post, w którym odniosła się do często spotykanego zarzutu, z jakim mierzą się przedstawiciele świata show-biznesu.

Zobacz wideo: Jak dbać o miłość? Agata Młynarska radzi

Jak dbać o miłość? Agata Młynarska radzi
Jak dbać o miłość? Agata Młynarska radzi Źródło: TVN Style

Agata Młynarska o "ciągu na szkło"

Agata Młynarska opublikowała w sieci rozległy wpis, dotyczący kąśliwych uwag, które często kierowane są pod adresem osób pracujących w mediach. Dziennikarka zauważyła, że każdy zawód wymaga zaangażowania i pasji, dlatego niewybredne komentarze dotyczące jej obowiązków wydają się niesprawiedliwe i nieco krzywdzące. Na szczęście wieloletnie doświadczenie i świadomość własnej wartości pozwoliły prowadzącej program "Bez tabu" uodpornić się na tego rodzaju krytykę.

Kiedyś usłyszałam: "Ta, to ma ciąg na szkło!". Wtedy, a były to lata 90., bardzo mnie to zabolało. Chciałam się tłumaczyć, wyjaśniać, zaprzeczać. Dziś, po ponad 30 latach w mediach, zawsze mówię, że ten ciąg na szkło to jest super sprawa! Kucharz ma ciąg na gary, szewc na buty, szklarz i ja na szkło! Trzeba być w zgodzie ze sobą w robocie. Oczywiście sam "ciąg" to trochę mało, żeby odnieść sukces ale skoro po tylu latach "szkło" ma wciąż "ciąg" na mnie, to nie jest tak źle!

- napisała Agata Młynarska pod zdjęciami, które są najlepszym dowodem tego, że praca przed obiektywem kamery sprawia jej prawdziwą przyjemność. Refleksja dziennikarki spotkała się z żywiołową reakcją fanów, którzy natychmiast odnieśli się do opublikowanych na Instagramie słów.

"Jesteś super we wszystkim co robisz i taką Ciebie kochamy", "Agata robisz świetną robotę. Pięknie wyglądasz", "Połączenie pracy z pasją i pewnością siebie daje spełnienie i satysfakcję", "Jestem Pani wdzięczna, że ma Pani właśnie taki 'ciąg na szkło', bo przekazuje Pani mnóstwo ciekawych i ważnych informacji, pozytywnej energii", "Kochamy ten 'ciąg na szkło'! Każdy etap w życiu ma swoje piękno i znaczenie. Dojrzałość ma swoją moc i niesie swoją prawdę, właśnie to otrzymujemy od Ciebie w pracy, w której przekazujesz nam mnóstwo radości" - czytamy komentarze internautów.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości