"99 - gra o wszystko" powraca na antenę TTV. Kiedy premiera programu?

"99 - gra o wszystko"
Program "99 - gra o wszystko" powraca na antenę TTV
Źródło: mat. prasowe
Mamy dobrą wiadomość dla fanów "99 - gra o wszystko". Stacja TTV wyemituje drugą edycję tego lubianego programu. Zawodnicy będą musieli wykazać się sprytem, werwą i otwartą głową. Jesteście gotowi na porządną dawkę rywalizacji?

"99 - gra o wszystko" - na czym polega program?

Program "99 to beat" po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii i od razu zdobył uznanie widzów. Podobnie było na polskim podwórku. Pierwsza seria osiągnęła rekordową oglądalność. Program miał największe wzięcie w historii stacji TTV. Finałowy odcinek przyciągnął uwagę aż 1,12 mln osób!

Dla widzów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać formatu, spieszymy z wyjaśnieniem, na czym polega program. W każdym odcinku "99 - gra o wszystko" zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których liczy się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Wszyscy mają równe szanse, ale ci, którzy najgorzej poradzą sobie z kolejnymi zadaniami, odpadają z programu. Do finałowego, 12. odcinka, dociera ośmiu najlepszych, którzy powalczą o główną nagrodę - 50 000 PLN. Jak pod wpływem emocji i stresu poradzą sobie z pozornie prostymi zadaniami zawodnicy nowej edycji?

"99 - gra o wszystko" - gdzie i kiedy oglądać?

Dwunastoodcinkowa seria zadebiutuje na antenie TTV 5 marca. Odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godz. 21:45. Cykl będzie także dostępny w Player.pl. Za produkcję "99 - gra o wszystko" odpowiada firma GPlus Production. Zdjęcia do formatu powstały w Krakowie.

"99 - gra o wszystko"
Program "99 - gra o wszystko" powraca na antenę TTV
"99 - gra o wszystko"
Źródło: mat. prasowe

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości