Mieszkanie spójne z właścicielem. "Uwielbiam otaczać się ładnym rzeczami"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane wnętrze – mieszkanie spójne z właścicielem
Odpicowane wnętrze – mieszkanie spójne z właścicielem Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Katarzyna Jaroszyńska po niespełna dwóch latach powróciła do lokum Marcina Osińskiego, który od tamtej pory znacząco przearanżował wnętrza. Zamiast setek roślin odnajdziemy elementy w stylu glamour i etno. - Mieszkanie jest dla mnie trochę jak ubranie - przyznał bohater cyklu "Odpicowane wnętrze".

"Odpicowane wnętrze" na warszawskiej Pradze-Północ

Marcin Osiński mieszka na warszawskiej Pradze-Północ. Widzom Dzień Dobry TVN dał się poznać jako właściciel setek roślin. Jednak od ostatniej wizyty Katarzyny Jaroszyńskiej sporo się zmieniło.

- Niestety egzotyczne gatunki są bardzo trudne do utrzymania. W związku z tym część poszła do adopcji, a część niestety zderzyła się z rzeczywistością, czyli koszem na śmieci - przyznał właściciel lokum.

Połączenie stylu glamour z etno

W odświeżonym przedpokoju odnajdziemy zwierzęcy motyw. - W związku z tym, że jest to dość mała przestrzeń, chciałem, żeby była po prostu "jakaś". Lubię dość dużo różnych bodźców. Nie lubię nudy. Stąd też pojawiły się dosyć mocne, odważne wzory i mocno kontrastujące kolory - wyjaśnił rozmówca Katarzyny Jaroszyńskiej.

Z kolei w salonie mężczyzna wprowadził wiele elementów etno oraz figurkę Buddy. - Jest to punkt centralny, bo rzeczywiście z każdej strony mocno zwraca na siebie uwagę. Kocham zmieniać dywany. Uważam, że wprowadzają też inny klimat. Mamy tutaj trochę glamour, więc styl, który się pojawił jest etno-glam - tłumaczył Marcin Osiński.

Właściciel nie przepada za oświetleniem sufitowym, dlatego zdecydował się na lampy podłogowe i stołowe. Mocne kolory zestawił ze złotem.

- Mieszkanie jest dla mnie trochę jak ubranie. Nie musi być takie samo. Możemy dodawać różne elementy, które później można ze sobą łączyć, zamieniać. To trochę jak z modą - przyznał właściciel lokum. - Uwielbiam otaczać się ładnym rzeczami, więc w zależności, gdzie usiądę, na coś innego mogę sobie popatrzeć - dodał.

Zobacz w materiale wideo, jak zmieniły się pomieszczenia oraz na jakie rozwiązania zdecydował się właściciel. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości