porady ekspertów

    porady ekspertów

    Wielkimi krokami zbliża się koniec zimy i niedługo odłożymy sanki do piwnicy. Nadchodzi czas na inną, równie atrakcyjną dla najmłodszych, aktywność na świeżym powietrzu, czyli jazdę na rowerze. Biegowy, trójkołowy czy na dwóch kółkach - jaki powinien być pierwszy rower dla dziecka? Jak dbać o bezpieczeństwo małego cyklisty? Praktyczne rady i ciekawostki zebrała dla rodziców Magdalena Kordaszewska, ekspertka ds. zabawek i akcesoriów dla dzieci.

    Nauka zdalna dla wielu rodzin wiąże się z wyborem i zakupem narzędzi do nauki. Jednym z nich jest drukarka, bardzo przydatna uczniom podczas lekcji on line. Czym różnią się od siebie drukarki? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jak o nią dać? Kilku porad udzielił nam Konrad Koterba, czyli Pan Gadżet.

    Nadeszły chłodne dni, a co za tym idzie - noszenie czapek i ciepłych swetrów. Większość Polek zastanawia się co zrobić "efektem Einsteina" po kontakcie włosów z wełną. Jak ujarzmić zelektryzowany busz? Maciej Maniewski z "Afery fryzjera" zdradził w Dzień Dobry TVN parę trików na piękną fryzurę również w okresie jesienno-zimowym.