Marcin Prokop i Dorota Wellman

  Marcin Prokop i Dorota Wellman

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: eksperyment, w którym sprawdzamy, czy rzeczywiście kobiecie w ciąży niczego się nie odmawia. W programie także: siła śląskich kobiet, czyli co Jolanta Fraszyńska jest w stanie zrobić w imię przyjaźni? Następnie: miłość ma niejedno oblicze, a co na pewno nią nie jest? O tym Sylwia Juszczak, Małgorzata Ohme i Wojciech Brzozowski. A na koniec: tworzy widowiska przyciągające miliony - tylko u nas performer i czarodziej dźwięków - Jean Michel Jarre! Bądźcie z nami od 8:00!

  Jutro w Dzień Dobry TVN: historia miłości, która pchnęła Hindusa do rowerowej wyprawy po ukochaną do Szwecji. A także: jak urządzić pokój dziecięcy, który będzie rósł razem z dzieckiem? Dowiecie się też, jakie profity ma kontakt więźnia z psem. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: ni to kosiarka, ni to helikopter - wiatrakowiec - hit eksportowy Polski, a w nim wielki odlot Filipa Chajzera. W programie także: publiczne pranie brudów, czyli jak randka na basenie może stać się seksaferą, którą żyje Nowy Targ. Oprócz tego: kim są polscy mistrzowie kendo? A na koniec, co bawiło Polaków w Średniowieczu i, co z tym wspólnego ma Królik Bugs? Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: transmitowała do Intenetu gwał na koleżace, a teraz grozi jej 40 lat więzienia. Czy rzeczywiście tak wygląda świat współczesnych nastolatków, gdzie priorytetem jest like rówiesników? W programie także: ostatnie chwile przed porodem oraz niezbędnik dla przyszłej mamy i jej maleństwa. Doradzimy, co spakować do szpitala. A na koniec Wanda i Banda z najnowyszm utworem! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  W jutrzejszym programie wypijemy poranną kawę z Magdą Boczarską. Odwiedzimy Ewę Farnę na planie teledysku. Sprawdzimy też, jak reagujemy na kradzież w sklepie. Zapraszamy przed telewizory!

  Jutro od 8:00: Jarosław Bieniuk po trudnych przeżyciach - sportowiec, biznesmen i tata trójki dzieci. Pokażemy państwu kawalerkę dla kawalera, czyli baaardzo męski loft! Poznamy też wymarzoną nauczycielkę języka polskiego, a na koniec na naszej scenie - Soniamiki! Zapraszamy!

  Czwartek z Dzień Dobry TVN: magia słowa i muzyki - w niezwykly klimat zabierze nas Julia Marcell. W programie także: modelka z przypadku, ale już nie przypadkowo znalazła się w filane brytyjskiego konkursu "Top model". U nas - Agata Borowska i siła polskiej urody. Pokażemy też niezwykłą historię społecznika Jacka Pikuły. Bądzicie z nami w czwartek od 8:00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Grażyna Błęcka-Kolska w jedynym wywiadze telewizyjnym o sile, które pomaga podnieść się z najcięższych chwil. Następnie: Wellman, Wajrak i... puszcza, czyli spotkanie w samym centrum natury. W programie także: Miss Euro 2012 - czy Natalia Siwiec chce powtórzyć swój sukces na Euro 2016? A na koniec: zespół All Saints! Bądźcie z nami we wtorek od 8:00!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: niezwykle odważna kobieta - 23-letnia Dunka, która walczyła przeciwko Państwu Islamskiemu! Za co odebrano jej paszport we własnym kraju? W programie także: pokażemy Wam niezwykłe, odpicowane miejsce pary, którą połączyła miłość do motorów. Kinga Rusin odkrywa nieznane oblicze gwiazd w programie "Agent", a Agnieszka Jastrzębska z gwiazdami zrobi "Kto poślubi mojego syna?". A na koniec: wiosna i czas wzmożonych spacerów... doradzimy mamom, jaki wózek wybrać dla dziecka. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  W czwartek porozmawiamy w Dzień Dobry TVN o ulubionych zdrobnieniach Polaków i naszych czeskich sąsiadów. Oprócz tego tajemnicza i intrygująca od pierwszego dzwięku... na naszej scenie Rebeka. W programie także pracownik szpitala, który zawsze chadza własnymi drogami - poznacie kociego opiekuna Dodka. A na koniec: co z migdałkami - wycinać czy zostawiać? Doradzimy niezdecydowanym rodzicom. Zapraszamy na Dzień Dobry TVN od 8:00!

  W jutrzejszym programie Filip Chajzer w trakcie śledztwa wagi państwowej udał się aż do Opola. Porozmawiamy o tym, jakich kosmetyków powinna unikać kobieta w ciąży. W naszym studiu pojawi się także Piotr Hercog. Człowiek, który przebiegł najszybciej zamarznięty Bajkał. Zapraszamy od 8:00!

  We wtorek z Dzień Dobry TVN: rozwodzący się rodzice i dziecko między nimi, czyli historia, jakich wiele z niecodziennym finałem. Co z dziewczynką, którą ojciec zabrał ze szkoły mimo sprzeciwu matki i sądu? W programie także: kobieta, która nie musi się zastanawiać w co ma się ubrać do pracy? A jak ubrać się po pracy? Doradzi nasza stylistka. A na koniec rozmowa na temat płodności, czyli jak zwiększyć szansę mężczyzn na ojcostwo? Bądźcie z nami we wtorek od 8:00!

  W jutrzejszym Dzień Dobry TVN: najmłodszy syn Maryli Rodowicz! Jędrek Dużyński o opowie o swojej podróży po świecie. Sprawdzimy także, jak reagujemy na publiczne przejawy agresji. W programie także Karolina Gilon. Czy czeka ją kariera telewizyjna? Bądźcie z nami od 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: niepokorne i wyzywające - czy z chuliganki można zrobić damę? O tym Małgorzta Rozenek na planie nowego programu. Natalia Kukulska ma niezłą muzyczną stylówę, a o swoim scenicznym i prywatnym image'u opowie Alicji Napiórkowskiej. Oprócz tego: bohaterowie są wśród nas! Naszym gościem będzie Pani kierowca autobusu, która zareagowała, gdy pasażer molestował kilkunastoletnią dziewczynkę. A potem coś dającego do myślenia, czyli... zastanów się zanim wyślesz prywatnego e-maila z służbowej poczty. Za co jeszcze możemy zostać zwolnieni z pracy? Bądźcie z nami jutro od ósmej!

  Marcin Prokop i Dorota Wellman tak bardzo lubią swoją pracę, że trzy godziny prorannego programu to dla nich zdecydowanie za mało. Marcin chciałby być z Wami aż do 17:00!!! Co o tym myślcie? Wytrzymalibyście z nimi? ;-)

  Pogoda nas ostatnio trochę rozczarowuje, zamiast zimna i opadów śniegu, funduje nam temperatury powyżej zera i deszcz. Niektórzy już nawet mogli zapomnieć, jak wygląda śnieżny puch. Dlatego w Dzień Dobry TVN postanowiliśmy Wam odświeżyć pamięć i zwyczajnie... wyczarowaliśmy go. Ot tak! Można? Można! :)

  W jutrzejszym programie będzie się działo! Zaczynamy od pakowania prezentów - w końcu czas najwyższy ;) Byliśmy też na uroczystej kolacji w Ambasadzie Francji. Na koniec programu Anna Nowak-Ibisz podpowie, jak odciągnąć dzieci od komputerów. Czy to w ogóle możliwe?

  Fundacja "Mam Marzenie" proponuje spotkania z gwiazdami. Pieniądze z wykupionej kolacji, z telewizyjnym ulubieńcem, trafią na rzecz podopiecznych fundacji. Dlaczego gwiazdy decydują się na tego typu akcje? Czy towarzyszą im jakieś obawy? Na naszych kanapach gościliśmy: Agnieszkę Jastrzębską, Magdalenę Różczkę oraz Sławka Uniatowskiego, z którymi taką kolację można wylicytować.

  Jutro: dlaczego ciągle jestem głodna - jak walczyć z łakomstwem? Pokażemy też najpiękniejsze prezenty gwiazdkowe dla najbliższych i rodzinne dania jednogarnkowe. W programie także: Maria Niklińska i Dawid Podsiadło ze swoją muzyką. Zaczynamy jutro o 8.00. Będzie się działo!

  Wtorek z Dzień Dobry TVN: uczestnicy Top Model, którzy już podbijają świat. Którego projektanta zachwycili: Andre i Karolina, że zaprosił ich do współpracy? W programie także: Filip Chajzer szuka najlepszej wymówki, jaką wymyślają Polacy spóźniając się do pracy. A także: kolejna optymistyczna historia, czyli nowy uśmiech Pana Andrzeja. Bądźcie z nami jutro od 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina.

  Czy to możliwe, że odkryto eliksir młodości? Spróbujemy się dowiedzieć, dlaczego tak często narzekamy. Z kolei Agnieszka Chylińska opowie, co ją inspiruje do pisania książek dla dzieci. Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina. Bądźcie z nami już od 8:00!

  Po wczorajszej wpadce z dziurą w kroku prowadzący Dzień Dobry TVN wyciągnął wnioski. Marcin Prokop postanowił nieco ostrożniej operować kończynami i poruszać się tylko od pasa w górę... Jak sobie poradził? ;)

  W jutrzejszym programie: Małgorzata Kożuchowska opowie o swoim najnowszym filmie. W pełnej charakteryzacji jest nie do rozpoznania. Na przykładzie Rafała Maślaka zobaczymy siłę nieudanej i udanej męskiej stylizacji, będą także gorące plotki zza oceanu. Zaczynamy punktualnie o 8:00. Zapraszamy!

  W jutrzejszym programie przyjrzymy się bliżej eleganckiej Marietcie Żukowskiej. Czy odchudzanie może zacieśnić małżeńskie więzy? Poznamy historię kolejnej odważonej. Plan na odchudzanie opracował jej mąż. A na koniec wystąpi u nas Norbi. Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina. Bądźcie z nami od 8:00!

  W jutrzejszym programie niezwykli goście! W Dzień Dobry TVN pojawi się norweski duet komików Ylvis. Odwiedzimy też Marylę Rodowicz na sali fitness oraz sprawdzimy czy przechodnie są w stanie udzielić pierwszej pomocy. Zapraszamy! Startujemy punktualnie o 8:00.

  W jutrzejszym programie wiele pasjonujących tematów. Poznamy historię Kuby Ka - chłopaka z Trójmiasta, który podbija świat. Mikołaj Rey uda się w kolejną kulinarną podróż. W programie także podpowiemy kilka cennych wskazówek, które przydadzą się świeżo upieczonym mamom. Zapraszamy!

  W jutrzejszym programie: Krzysztof Hołowczyc zdementuje plotki odnośnie sportowej emerytury. Poznamy również sposób na kilka smacznych potraw z jednego kurczaka. Zapraszamy!

  W piątkowy poranek będziemy świętować jubileusz z gwiazdami, które nam przez te 10 lat towarzyszyły. Na kanapach zasiądzie debiutujący w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar. W programie także Weronika Rosati, która opowie o swoim "american dream" oraz wróżka Sybilla - co znaczą nasze sny? Bądźcie z nami od 8:00!

  Dorota i Marcin współprowadzą Dzień Dobry TVN od wielu wielu lat. Czwartkowy program rozpoczęliśmy zatem od małego eksperymentu ;) Czy Dorota Wellman była w stanie "wymacać" swojego kompana z zasłoniętymi oczami? A może Marcin zrobił Dorotę w tzw. jajo?

  Prowadzący pierwsze wydanie Dzień Dobry Wakacje nieco się rozmarzyli;) Siedząc na "niewygodnych mebelkach" Dorota i Marcin zaplanowali wspólny urlop. Para wybiera się w kosmos! Nieźle! ;)