Związki i seks

Jest plus size i ma umięśnionego męża. Mierzy się z krytyką: "To chyba jego fetysz"

Związki i seks

Autor:
Justyna
Piąsta
para, która się przytula
Westend61/Getty Images, screen TikTok @aliciamccarvellIch związek budzi kontrowersje

Alicia Mccarvell podbija TikTok i inne platformy w mediach społecznościowych. Influencerka plus size promuje ciałopozytywność i nagrywa na ten temat wiele filmików. Jej najpopularniejsze nagrania to te, na których pojawia się ze swoim mężem Scottem. Mężczyzna jest umięśniony i ma wyrzeźbioną sylwetkę. Alicia dostaje mnóstwo przykrych komentarzy, że jej partner powinien znaleźć szczuplejszą dziewczynę. Jak na nie reaguje?

Kobieta plus size ma muskularnego partnera

Podwójne standardy mogą nas dotykać na wielu płaszczyznach życia. Kiedy postawny mężczyzna z nadwagą spotyka się ze szczupłą kobietą, nikt na to nie zwraca uwagi. Ale kiedy kobieta o pełniejszych kształtach ma umięśnionego partnera, pojawia się mnóstwo kontrowersji. Przekonała się o tym Alicia Mccarvell. Kiedy publikuje w sieci zdjęcia i nagrania ze swoim mężem, który ma wyrzeźbioną sylwetkę, dostaje ogrom krytycznych komentarzy.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Influncerka plus size pokazała, co piszą jej obcy dla niej ludzie z Internetu: "On chce twoich pieniędzy", "Miłość jest zdecydowanie ślepa", "Zastanawiam się, czy ona była gruba, kiedy się poznali", "On musi być gejem", "To chyba jego fetysz".

Ponadto Alicia w jednym ze swoich postów na Instagramie przyznała, że Scott jest chwalony za to, że akceptuje ciało swojej żony. - Mówią, że jest wspaniały, bo kocha moje grube ciało - stwierdziła.

Influencerka plus size przełamuje stereotypy

Misją Alicii jest edukowanie ludzi, że to, jak wyglądamy, jakie mamy ciała i ile ważymy, nie definiuje tego, jak bardzo jesteśmy wartościowi i czy na coś zasługujemy. Jej zdaniem atrakcyjność to pojęcie względne i nie ma jednej, określonej normy.

- Opublikowałam zwykłe wideo z moim mężem, na którym najpierw jesteśmy się w ręcznikach, a potem w ubraniach. To coś, co wiele par pokazuje w mediach społecznościowych, ale moje nagranie stało się viralem. Ja wiem i wy też wiecie, dlaczego tak się stało. To wszystko przez standardy piękna, które nie mają sensu. Ludzie natychmiast ocenili, że Scott jest o wiele wartościowszy ode mnie. (...) Uwierzyliśmy w to, że ktoś, kto jest szczupły jak Scott, nigdy nie mógłby się zakochać w grubej kobiecie. I to tylko dlatego, że świat nauczył nas, że nasza wartość zależy od tego, jakie mamy ciała. Scott dostał wiadomość prywatną od kobiety, która napisała mu, że powinien być w związku z kimś takim jak ona. Była szczupła i według standardów piękna, określana jako "10 na 10". Na skali tego, co mój mąż we mnie ceni, to wygląd, który ma pasować do tych standardów, nie jest na szczycie. On ceni mój humor, zaangażowanie, moją miłość i opiekuńczość. Żadna z tych rzeczy nie zmieni się, jeśli kiedyś moje ciało się zmieni - wyznała influencerka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images, screen TikTok @aliciamccarvell

Pozostałe wiadomości