plus size

  plus size

  Na pozytywny wynik testu ciążowego wiele kobiet czeka z utęsknieniem. Nic dziwnego - to zwiastun spełnionych marzeń. Niestety, w przypadku kobiet, które zmagają się z nadwagą czy otyłością, często oznacza to początek problemów i nie tylko tych wynikających ze wskazań medycznych. Nieprzychylne spojrzenia, przytyki, złośliwe komentarze - to jedynie część nieprzyjemności, które spotykają kobiety plus size ze strony... lekarzy. Poznajcie wstrząsającą historię Kasi.

  Zimą też możemy wyglądać kobieco i wcale nie musimy porzucać sukienek. Wyglądają przecież świetnie do kozaków i botków. Jakie wzory i desenie wybierać, jakie są modne, a przede wszystkim – w których będziemy dobrze wyglądać i czuć się swobodnie, jeżeli nosimy rozmiar większy niż 40? Na te pytania odpowiedziała nam stylistka Ewa Zakrzewska.

  Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

  Agata Wiśniewska to pierwsza modelka plus-size, która pojawiła się w polskiej edycji "Top Model". Mimo że Marcin Tyszka nie od razu był przekonany, walczyli o nią pozostali jurorzy. Ostatecznie udało jej się przejść do kolejnego etapu - boot campu. O emocjach temu towarzyszących Agata opowiedziała w naszym programie.

  Mężczyźni dzielą się na tych, którzy wolą te mniejsze i te większe. Kobiety także:). Filip Chajzer postanowił udać się na casting modelek size plus. Większość z nich uważa się za piękne i atrakcyjne kobiety. I słusznie!