Tylko śmiech nas ocali, czyli propozycje kabaretowe na nadchodzącą jesień

Igor Kwiatkowski

Po okresie wakacyjnych przerw, najbardziej znani przedstawiciele polskiej sceny kabaretowej ponownie wyruszają w trasy po całym kraju, prezentując zarówno nowe programy, jak i najbardziej kultowe skecze. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przeglądem nadchodzących wydarzeń – które kabarety będziemy mieli okazję zobaczyć w najbliższych miesiącach?

Kabaret Moralnego Niepokoju – "Za długo Panowie byli grzeczni"

Najnowszy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju trwa przez około dwie godziny – to spektakl pełen ciepłego, bystrego i intelektualnego humoru, który jest znakiem rozpoznawczym tego kabaretu, gdy komentuje on różne aspekty codziennego życia. Na scenie pojawiają się plejada zróżnicowanych postaci, takich jak rodzice, którym trudno się rozstać z dorosłym dzieckiem, córka sprawiająca ojcu kłopoty oraz ojciec, który zadręcza córkę, mąż próbujący przypomnieć żonie o małżeńskich obowiązkach, czy syn, zastanawiający się nad zagadnieniem płciowości.

Bohaterowie spektaklu postanowią wyjść poza przypisane im role, pytając, dlaczego mieliby nadal dostosowywać się do oczekiwań innych ludzi. Jak długo można bezkrytycznie dostosowywać się do oczekiwań innych osób? Za długo Panowie byli grzeczni.

Igor Kwiatkowski – "Tylko śmiech nas ocali"

Znakomity artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z nowym, solowym programem o nazwie "Tylko śmiech nas ocali". To spektakl pełen zdumienia nad światem, zaskoczenia rutyną dnia codziennego oraz zdziwienia, które nas ogarnia, obserwując rzeczywistość. Bilety na występy Igora Kwiatkowskiego są już dostępne do zakupu.

Igor Kwiatkowski, znakomity w swojej wyobraźni i zdolnościach parodystycznych, od dłuższego czasu zaskakuje nas coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Rozpoczynając od czasów Kabaretu Paranienormalni ,a od kilku lat jako solista, nieustannie dostarcza rozrywki i zdobywa serca tysięcy widzów. Artysta zyskał uznanie dzięki swoim występom w kabarecie oraz licznych telewizyjnych programach. Dzięki swojemu niezwykłemu talentowi, artysta stworzył niezapomniane postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie wciągnęły całą Polskę.

Kabaret Neo-Nówka – "Tradycje Polskie" Kabaret Neo-Nówka prezentuje swój nowy spektakl pod tytułem "Tradycje Polskie". Tym razem Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki postarają znaleźć odpowiedź na pytanie, czy tradycja w narodzie naprawdę jest czymś świętym?

Chcesz dowiedzieć się, jakie zdanie ma na ten temat Kabaret Neo-Nówka na temat polskich tradycji? Możesz być pewien, że wybierając się na show tej działającej od ponad 20 lat grupy, czeka Cię wieczór pełen doskonałego humoru i premierowych skeczy, których nie znajdziesz ani w telewizji, ani w sieci. "Tradycje Polskie" to gwarancja doskonałej zabawy.

Spędź jesień z najbardziej znanymi kabaretami w Polsce

Kabaret Moralnego Niepokoju, Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Nowaki, Hrabi czy Jurki to tylko część z artystów komediowych, którzy tej jesieni ruszą w Polskę, aby spotkać się ze swoimi fanami. Chcesz wybrać się na spektakl kabaretowy w swojej okolicy? Już dziś odwiedź stronę eBilet.pl i zamów wejściówki na swoich ulubionych artystów, spędzając wieczór w szampańskiej atmosferze.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości