TikTokerka nagrała filmik, jak "odpłacić” swoim dzieciom. Ten widok rozbawi każdego rodzica

Bałagan w pokoju dziecka
Bałagan w pokoju
Źródło: Rysunek8Zdjęcia/GettyImages
Każdy rodzic wie, jak wielkim wyzwaniem jest wychowanie dzieci. Wbrew słodkim obrazkom, które można znaleźć w sieci, prawdziwe oblicze rodzicielstwa jest zgoła inne. Sterta nieposkładanych ubrań, rozlany sok, niedokręcona butelka od mleka – dla rodziców taki widok to codzienność. Niemal każdy w skrytości serca marzył, aby któregoś dnia zamienić się rolami i odwdzięczyć swoim pociechom pięknym za nadobne. Na taki pomysł wpadła amerykańska prezenterka i celebrytka Kiana Tom, która na TikToku dodała zabawny film. Z pewnością przypadnie on do gustu wszystkim rodzicom. 

Rodzicielstwo – wyobrażenia a rzeczywistość 

Wciąż zdarza się, że rodzicielstwo przedstawiane jest w przesłodzony sposób. Dopiero mając własne dzieci wiele osób orientuje się, że ten obraz ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Choć niewątpliwie zarówno macierzyństwo jak i tacierzyństwo ma swoje wyjątkowe odcienie, to proza życia wygląda zgoła inaczej. I co więcej, wraz z upływem czasu wielu rodziców przekonuje się, że im starsze dzieci, tym ich cierpliwość wystawiana jest na coraz większe próby. O ile ciągły nieład przy maluchach nikogo nie dziwi, to w przypadku nastolatków notoryczny bałagan potrafi doprowadzić do kresu wytrzymałości.

O tym, jak wysprzątane na błysk mieszkanie czy idealnie nakryty stół do obiadu szybko zamienia się w krajobraz po bitwie, wiedzą tylko ci, którzy przekonali się o tym na własnej skórze. Nie ma zapewne mamy, która nie gorączkowałaby się na samą myśl o tym, co zastanie po powrocie do domu. Rozlany na podłodze sok, niedokręcona butelka, która ląduje na podłodze, porozrzucane śmieci, które dziwnym zrządzeniem losu nie trafiły do kosza, pusta rolka papieru w łazience czy popcorn, który można znaleźć w zakamarkach kanapy. To tylko niektóre przykłady tego, z czym na co dzień mierzą się rodzice.

"To jest dla wszystkich rodziców"

Składając po raz kolejny te same ubrania, układając porozrzucane buty, sprzątając kuchnię po każdym posiłku dzieci wielu rodziców marzy o odwecie. W końcu przychodzi moment, gdy pisklęta wyfruwają z gniazda i same muszą zapewnić sobie wikt i opierunek.

Na pomysł "odpłacenia" dzieciom pięknym za nadobne wpadła amerykańska prezenterka i influencerka Kiana Tom, która zamieściła na TikToku zabawne nagranie. Nie bez powodu opatrzyła je podpisem "Dla wszystkich rodziców". Pokazuje na nim moment, kiedy to rodzice odwdzięczają się dzieciom dokładnie tym samym, co ich pociechy fundowały im w dzieciństwie. Jak na filmiku wygląda wizyta u dzieci? Celowo porozrzucane po całym mieszkaniu pranie, rozsypane chrupki, niedosunięte szuflady w kuchni. Z pewnością ten widok rozbawi każdego rodzica. Nagranie stało się hitem Internetu. Na Instagramie Kiany, gdzie także zamieściła filmik, pojawiło się wiele przychylnych komentarzy. Fani dziękowali za dystans i prawdziwe realia rodzicielstwa. "Ten film jest taki prawdziwy", "Uwielbiam", "Kocham to" - pisali internauci. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek o kulisach występu w teledysku TikTokera

ROZENEK_TIKTOK
Małgorzata Rozenek opowiedziała o kulisach występu w teledysku TikTokera
Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Autor: Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Rysunek8Zdjęcia/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości