Festiwal Cyfryzacji. "Nowa cyfrowa rzeczywistość na dobre zagościła w naszej codzienności"

Jakie są najnowsze technologie tworzone w kraju i za granicą? Kto stoi za najciekawszymi innowacjami? Jak za darmo rozwijać swoje kompetencje cyfrowe? Odpowiedzi na te pytania przynosi trwający do 10 października Festiwal Cyfryzacji. To największa inicjatywa technologiczno-edukacyjna w Polsce. Jak wziąć w niej udział?

TVN Grupa Discovery zaprasza na Festiwal Cyfryzacji

W tym roku TVN Grupa Discovery – pod marką Player – po raz drugi została partnerem strategicznym Festiwalu Cyfryzacji, największej inicjatywy technologiczno-edukacyjnej w Polsce. Przez 10 dni, od 1 do 10 października, Polacy mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami tworzonymi w kraju i za granicą oraz zobaczyć, kto stoi za najciekawszymi innowacjami. Mają też szansę, by rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe.

Epidemia na zawsze zmieni świat, jaki znamy. Nowa cyfrowa rzeczywistość na dobre zagościła w naszej codzienności. Dlatego tak ważne jest zrozumienie innowacji i czerpanie z możliwości oferowanych przez nowe technologie w naszym życiu

- piszą organizatorzy wydarzenia.

Festiwal Cyfryzacji

Festiwal Cyfryzacji to inicjatywa edukacyjna, dzięki której można za darmo rozwijać cyfrowe kompetencje i zrozumieć działanie najnowszych technologii.

W tym roku festiwal został przeniesiony do przestrzeni online, co dodatkowo ułatwi dostęp do wszelkich inicjatyw i materiałów.

Cyfryzacja to więcej niż technologia. To przede wszystkim ludzie, a jej rozwój sprzyja integracji społecznej i podnoszeniu jakości naszego życia

- czytamy na stronie festiwalu.

Jak wziąć udział w Festiwalu Cyfryzacji?

W Playerze i TVN24 GO powstały specjalne sekcje dedykowane Festiwalowi Cyfryzacji. Można w nich śledzić najważniejsze wydarzenia, a także najciekawsze rozmowy.

Całość wydarzenia dostępna jest na stronie festiwalcyfryzacji.pl.

"Chyłka - Rewizja" - przedpremierowy pokaz na Player.pl

Z okazji trwającego właśnie Festiwalu Cyfryzacji odbędzie się specjalny pokaz pierwszego odcinka serialu "Chyłka-Rewizja". Miłośnicy prawniczych potyczek mecenas Joanny Chyłki, w którą wciela się Magdalena Cielecka, będą mogli obejrzeć go bezpłatnie 3 października na Player.pl.

Co trzeba zrobić? Umożliwi to wpisanie specjalnego kodu, który pojawi się na facebookowej grupie Player BLIŻEJ w sobotę 3 października o godz. 18:00. Dzięki niemu od 19:00 do 22:00, w wygodnej dla siebie porze, będzie można poznać dalsze losy bohaterów ulubionego serialu.

Zobacz też:

Coraz więcej rzeczy robimy wirtualnie. Jak wykorzystujemy dostęp do sieci?

"Nie zagub dziecka w sieci", czyli jak uchronić najmłodszych przed niebezpieczeństwem w Internecie

Mądrzy Cyfrowi. Inicjatywa, która uczy, jak mądrze funkcjonować w sieci

Autor: Luiza Bebłot

podziel się:

Pozostałe wiadomości