Nie zakłada biustonosza i majtek na siłownię. Spotkała ją krytyka. "Nie obchodzi mnie, czy się na mnie gapią"

Autor:
Justyna
Piąsta
Czy chodzenie bez biustonosza jest zdrowe?
Czy chodzenie bez biustonosza jest zdrowe?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

TikTokerka Brooke Lynn wyznała, że nie nosi bielizny podczas aktywności fizycznej. I choć często spotyka się z oceniającymi spojrzeniami ze strony innych miłośników sportu, to jednak nie zamierza ustąpić. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Na siłowni bez bielizny

Wiele kobiet coraz częściej rezygnuje z noszenia biustonosza na co dzień. Mają ku temu liczne powody, m.in. wskazują na wygodę, nic ich nie uciska, nie uwiera i nie ogranicza ruchów. Influencerka Brooke Lynn na swoim profilu na TikToku, gdzie obserwuje ją prawie 600 tys. osób, również zachwala rezygnację z bielizny, szczególnie wtedy, gdy chodzi na siłownię i intensywnie ćwiczy. Niestety, z tego powodu spotyka ją sporo krytyki.

Brooke postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy i nagrała wideo, w którym wyjaśnia, dlaczego nie ugnie się pod naciskiem innych osób i nie zacznie nosić stanika, nawet jeśli przez koszulkę czy top odznaczają się jej sutki.

- Nie obchodzi mnie, czy się na mnie gapią. Każdy ma sutki. Twarde sutki, miękkie sutki, nie obchodzi mnie to. Życie jest o wiele lepsze bez biustonosza. Rozumiem, że niektórzy mają większe piersi i muszą nosić stanik, ale ja zawsze wybiorę wygodę - podkreśliła Lynn.

Dlaczego kobiety nie noszą biustonosza?

Brooke, gdy nosi sportowe ubrania, nie zakłada nie tylko biustonosza, ale i majtek.

- Jeśli mam na sobie dżinsy, mam na sobie bieliznę, jeśli mam na sobie spodnie dresowe lub sukienkę, mam pod spodem obcisłe bokserki. Ale przy leginsach, szortach czy spodenkach do biegania nie mam żadnej bielizny. Nienawidzę bielizny, nienawidzę szwów, nienawidzę dodatkowego materiału - stwierdziła.

Internautki popierają TikTokerkę i również wolą ćwiczyć bez uciskającej bielizny, która jest niewygodna.

"Wreszcie znalazłam kogoś, kto uważa tak samo jak ja", "Uwielbiam wszystko, co powiedziałaś", "Przestałam nosić bieliznę rok temu i czuję się wspaniale", "W życiu nie widziałam wideo, z którym mogłabym się tak bardzo utożsamić", "Dziękuję, nikt mnie do tej pory nie rozumiał w tym temacie", "Ja też nie noszę bielizny, kiedy ćwiczę i dobrze mi z tym" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Maria Kraynova/Getty Images, TikTok @brooke_lynnmilne

Pozostałe wiadomości