Wiek to tylko liczba. 53-latka zachwyca ponętnym tańcem na parkiecie

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
www.danceinforma.com
Tancerka po 50-tce

Amerykańska tancerka Kim Hale codziennie udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by spełniać swoje marzenia. 53-latkę na TikToku obserwuje ponad 465 tysięcy fanów, którzy każdego dnia czekają na kolejne taneczne popisy zwinnej eksbaletnicy. Jak twierdzi Kim, nie warto odkładać pasji na później, bo "zawsze warto robić to, co się kocha".

53-latka zachwyca uwodzicielskim tańcem

Kim Hale to wyjątkowa 53-latka, dla której wiek nie ma znaczenia, gdy chodzi o spełnianie marzeń. Z wykształcenia jest specjalistką ds. public relations, a w przeszłości pracowała jako agentka poszukująca młodych talentów oraz social media managerka. Choć praca w branży rozrywkowej sprawiała jej radość, tak naprawdę od lat sama pragnęła stanąć na scenie i wrócić do treningów z młodości. Z tego powodu, poza pracą zawodową, zaczęła rozwijać się w kierunku tańca, co udowadnia regularnie publikując na TikToku imponujące treści. Jej nagrania są doskonałym przykładem na to, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno.

Taniec

Wpływ tańca na rozwój dziecka
Wpływ tańca na rozwój dziecka Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Przygoda Kim z tańcem rozpoczęła się, gdy rodzice zapisali ją na lekcje baletu. Jako młoda tancerka występowała w Las Vegas, podróżowała po świecie na statkach wycieczkowych i występowała na warsztatach w Chicago. Później zawiesiła karierę sportową na rzecz spokojniejszego zawodu menadżerki.

Taniec sprawia radość w każdym wieku

Wszystko zmieniło się wraz z pandemią, gdy Kim dobiegała 50. i zastanawiała się, jak aktywnie spędzić czas, gdy świat ogarnął lockdown. Zainspirowana trendami na rozwijającym się wówczas TikToku zauważyła, że wiele osób nagrywa filmiki ze swoimi układami tanecznymi. Pierwsze próby tańca Kim odbywały się w jej własnym salonie, które później publikowała w sieci. Z czasem, wraz z mijającą pandemią odważyła się zapisać na zajęcia z baletu i hip-hopu, a dziś publikuje na swoim koncie wyjątkowo odważne układy taneczne. Sprawności 50-latce mogłaby pozazdrościć niejedna 20-letnia koleżanka. Odwaga do spełniania dawnych marzeń pojawiła się, gdy Kim przestała martwić się swoim wiekiem.

- Wszystko zaczęło się jakby samo dziać, a ja stałam się bardziej pewna siebie - tłumaczyła w rozmowie z danceinforma.com.

@mskimhale Replying to @savagexfenty WOW!!! Only @savagexfenty to get me to wear a crop top and leggings for the first time 20+ years.?White hair don’t care! Let’s go!✨✨✨ DC: @iambrandononeal #dance #dancer #danceclass #savagefenty #janetjackson #fyp #foryoupage@mskimhale ♬ original sound - Kim Hale

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: www.danceinforma.com

Źródło zdjęcia głównego: ProfessionalStudioImages/Getty Images

Pozostałe wiadomości