Hobby

53-letni urzędnik robi karierę w modelingu. "Niczym się specjalnie nie wyróżniam"

Hobby

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Niezły z niego model
Niezły z niego model Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dariusz Zalewski to 53-letni urzędnik, który w 2018 roku rozpoczął karierę w świecie modelingu. W jaki sposób udało mu się osiągnąć taki sukces? Jak dziś wygląda jego codzienność? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Jak to się stało, że został modelem?

Życie Dariusza Zalewskiego zmieniło się tuż przed pięćdziesiątką. Właśnie wtedy rozpoczął pracę w branży mody. Wszystko za sprawą bliskich, którzy postanowili wysłać jego zdjęcie do agencji. Jakiś czas później mężczyzna dostał pierwszy telefon, wziął udział w castingu i już za pierwszym razem pokonał pozostałych kandydatów.

Z początku ukrywał swoje nowe zajęcie przed rodziną. Teraz byłoby mu zdecydowanie trudniej, bo jego twarz patrzy na nas z billboardów w centrach handlowych, pojawia się w reklamach telewizyjnych, magazynach i katalogach. - Zacząłem karierę w 2018 roku, mam 53 lata - zaznaczył w Dzień Dobry TVN.

Z urzędu do świata modelingu

Pomimo rozpoczęcia kariery w modelingu Dariusz Zalewski nie zrezygnował ze swojej dotychczasowej pracy, choć przyznaje, że łączenie obu zajęć bywa trudne. - Pracuję jako urzędnik biurowy. (...) Czasem jest to trudno pogodzić (...) coś za coś, to mój wybór - stwierdził.

53-latek twierdzi, że sława nie zmieniła jego podejścia do samego siebie czy swojego stylu. - Nadal jestem normalnym facetem, niczym się specjalnie nie wyróżniam - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości